Sta pricate kada se naduvate?????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
ja sam u petak tako napusio da sam poceo da recitujem neku pesmu na engleskom...potom sam sa drugaricom pio pivo i zajedno smo trazili smisao zivota (na kraju smo otkrili da je zivot veliki gvozdeni tocak koji se okrece iznad nas i baca nam suze?)...potom sam joj prodao dusu...pre nego sto sam krenuo kuci svima sam po ulici pricao da je Smiljka vektorska velicina...
nemate pojma koliko sam se smejao sutradan. a jos sam i nasao papir(ugovor) za prodaju duse.
::histerija ~)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
imam ja malog kera... bash malog... i przhio... i onda odem da se igram sa njim... zavezem mu povodac i krenem da ga shetam... a on nije navikao na povodac pa se stalno neshto otima, skache, itd... a i ja nisam bas navikao da se shetam naprzhen dok me cima ker ::histerija
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Jednom sam napusen cmoknuo murjaka od silne srece,a on se onako samo radi reda nasmija............a i bio je stariji covek.
 
13.10.2005
1
0
0
prvo sve pohvale za sajt,odlièan...

sto se tiche teme...$ecam se jednom u srednju nas chetvorica smo naduvali ka svinje i otishli na chas,biohemiju,i $ednemo ja i drug u zadnju klupu,a ova dvojica ispred.Kao slushamo profesoricu shto pricha,kad drug pored mene uzeo da me gurka,ja se okrecem,veli-vidji mogu li te nesto pitat,
-mozesh
-jesi li gledao film boj na kosovu
-jesam,mene tu vec pochinje malo smijeh,za to vrijeme ova dvojica ispred se povukla malo nazad,gledaju prof.al slushaju nas...
-e pazi,nastavlja on,$ecash li se scene kad murat nabije glavu milosha obilica na kolac
-$ecam
-jesi li primjetio da kad milosheva glava ulazi u krupni kadar,da milosh otvara ochi,namigne i kaze-pobegao? -nas trojica,i on sa nama,krenuli ludachki da se smijemo...prof.prekinula prichu,gleda u nas,a mi pocrvenjeli,plachemo...
-samo je rekla-momci napolje!
eto to je jedna od mnogih... ~)
 
06.10.2005
15
0
0
www.cropunkbands.net
ako nisam u toku, sori, ali ja cu odgovorit na pitanje postavljeno u naslovu teme. daklem, kas se zdimimo izvrcemo rijeci i pricamo totalne pizdarije. jednom kad budem imao vise vremena ispricat cu vam ponesto ~)
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Meni je jednom gari objašnjavao kako se u XP - u može slikati ekran sa print screen i pokaže mi sve i otvori mi sliku da vidim. Ostane ta slika otvorena a mi se nešto

zaprièamo i slušamo muziku. Kad sam hteo da promenim muziku ja poènem da klikæem i sav iznerviran kažem drugu kako mi se stalno zakucava raèunar, i klikæem li klilæem a on ni da mrdne. dosta mi je trebalo da skontam da je to ustvari slika mog desktopa.
Inaèe obièno drugi prièaju i rade gluposti, posebno taj drug. On toliko puta na veèe odvali nešto glupo da sam prestao da pamtim. A hiljadu puta se desi da neko nešto odvali i umremo od smeha i kao 100% æemo zapamtiti šta je bilo a sutra niko ne zna.

Moramo poèeti da zapisujemo.

Sad sam se setio kad sam ga jednom poslao po rizlu (pošto on uvek forsira da pušimo još). Kažem mu ja da ne ide u rodiæ jer tamo verovatno nema a i rade sve neke babe, nego da ode u neku trafiku. On naravno onako napušen pravac u rodiæ. Dodje tamo i traži rizlu. Baba naravno nema pojma šta je to i pita ga lepo da joj objasni, a on zapeo rizla pa rizla. I baba sa kase zove mesara da on dodje da vidi šta ovaj drug hoæe. Kad je video mesara drugar se isparanoisao i bukvalno pobegao iz radnje. Vratio se kod mene i poèeo da me napada što sam ga poslao u rodiæ i isprièa mi kako baba ne zna šta je rizla i kako nije znao šta da joj kaže. Kad sam ga pitao što nije rekao papir za duvan samo se skenjao.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
pošto on uvek forsira da pušimo još

U ja sam do skoro imao ovu ulogu u mom drustvu, sad sam malo olabavio, ali dosli su drugi koji su preuzeli to radno mesto.
Kontam da se u svakom drustvancetu nalazi barem po jedan takav.
 
06.10.2005
15
0
0
www.cropunkbands.net
nobody je napisao(la):
pošto on uvek forsira da pušimo još

U ja sam do skoro imao ovu ulogu u mom drustvu, sad sam malo olabavio, ali dosli su drugi koji su preuzeli to radno mesto.
Kontam da se u svakom drustvancetu nalazi barem po jedan takav.
tako je. kod nas je to p.p. i ponekad ja, ali rijeðe...
eh, meni i p.p. dolazi posiljka iz splita u subotu, pa cemo se zdimit!
 
26.10.2005
9
0
0
Hahahaha... ono sa Miloshem Obilicem je najjache! ::histerija

Jbt, koliko smo mi toga izvaljivali kad smo navareni, a sad ne mogu da se setim nicheg shto je bilo bash smeshno... :(

Secam se jedino ovog shto je bilo skoro, ali nije bash toliko smeshno... Ja i ortak se navarili, seli na neke ljuljashke i krenuli da prichamo o svemu i svachemu. I onda smo najednom zacutali - to je trajalo jedno minut-dva. Meni odjednom u glavu doshla rech "Hipofizija"... i ja krenem da se smejem. Ortak me pita: "Shto se smejesh?", ja mu kazhem: "Hipofizija".... Ortak: "Shta ti je to?", Ja: "Pa ne znam jebote!" I tu smo umrli od smeha ~~ (josh uvek nisam pogledao shta znachi hipofizija, ako tako neshto uopshte postoji)

A secam se da sam se jednom bash zheshce razvalio sam, a pored mene je bio ortak koji nije vario. I ja se istripovao da chujem kako neka baba peva crkvene pesme... i da taj zvuk dolazi sa desne strane. A u glavi sam imao sliku neke babe kako sedi za mashinom za shivenje i nogom pritiska pedalu. Ja pitam ortaka da li chuje neshto, on kazhe da ne chuje nishta. Tad sam se bash istripovao...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
meni je vutra došla jucer.
ovih dana æu zalozit.
kad se napušim imam inspiracije za pisanje pisama i snage pun ***** pa se bacam uokolo uglavno ovi se uvik kidaju od smiha
 
16.01.2006
1
0
0
Xexe, jednom sam u autu utripovao da 2 druga koja su tad bila unutra samnom, da hoce da izvrse atentat na mene i izasao sam iz tolog auta napolje na -5c i nisam htio da se vratim unutra :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Nocas mi se dogodilo nesto nevjerovatno. Necete vjerovat.
ZAustavi me murja, a ja napusen ko cijelo stado. Zaustavi me jer nisam imao svijetla. A bila je noc..
Tjera me da idem puhat i ispadne da imam 0.0 promila u krvi. Murjak u nevjerici protrese uredjaj i ne vjeruje da nisam pijan.. A ja upusen do besvijesti. I nakon svega kaze on meni da se mogu vratiti u vozilo a ja ni pet ni sest pred murjakom mrtav hladan sjednem u njegov auto!! Sjednem, jos se cudim kakva su mi vrata, a nis mi nije bilo jasno kad sam vidio radio i kolegu murjaka koji sjedi pokraj mene... Koja bruka!!! Skuzim kaj sam napravio i kazem "Uvijek sam zelio sjesti za volan policijskog auta", na sto je murjak ostao bez rijeci a ja sam nonsalantno odsetao do svog auta pracen njihovim telecim pogledima... jao.. Da je to bilo snimit..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Utopija and SiD