Sta pricate kada se naduvate?????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
hehehheheheehee... predobro....
a steta je sta vecinu zaboravim, rijetko sta zapamtim...
jedan put smo snimali mobitelom... i nesto smo pricali da kako bi bilo da je cistacica u skoli diler, i ona sakrije vutru u metlu... i tako neke gluposti, ali jedva se skuzi sta pricamo jer se samo smijemo...
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
jel probao neko da naduvan cita Alan Forda-do jaja!!! Inace volim da pogledam neki film koji sam vec video(bez vutre)-naduvan ga svatim skroz drugachije! :lol:
 
03.10.2005
41
3
0
Weed Killah je napisao(la):
Nocas mi se dogodilo nesto nevjerovatno. Necete vjerovat.
ZAustavi me murja, a ja napusen ko cijelo stado. Zaustavi me jer nisam imao svijetla. A bila je noc..
Tjera me da idem puhat i ispadne da imam 0.0 promila u krvi. Murjak u nevjerici protrese uredjaj i ne vjeruje da nisam pijan.. A ja upusen do besvijesti. I nakon svega kaze on meni da se mogu vratiti u vozilo a ja ni pet ni sest pred murjakom mrtav hladan sjednem u njegov auto!! Sjednem, jos se cudim kakva su mi vrata, a nis mi nije bilo jasno kad sam vidio radio i kolegu murjaka koji sjedi pokraj mene... Koja bruka!!! Skuzim kaj sam napravio i kazem "Uvijek sam zelio sjesti za volan policijskog auta", na sto je murjak ostao bez rijeci a ja sam nonsalantno odsetao do svog auta pracen njihovim telecim pogledima... jao.. Da je to bilo snimit..

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!! MA TII SI NAJJACHI BRATE !!!!!!!!
Neshto najludje shto sam ikada chuo ...... brate kad ovo budem isprichao drugarima ... koji si ti leek brate ..... :bravo: :bravo:
ma neam rechi ... :bravo_biggreen: :bravo_biggreen:
 
23.01.2005
47
1
0
46
ne mogu vjerovati...hahaha to je stvarno trebalo snimiti




:bravo_biggreen: :bravo_biggreen: :bravo_biggreen: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
03.07.2006
40
1
0
e tu mogu da pricam satima...eto nama varzdincima se desavalu lude stvrari...al vidim da i svima, tak da nije bed:)
okratko evo jedne zgode s mora:

ja i frendovi odlucil na moru krenuti na zrce...( bili smo jedno 7 km od paga u nekom selu, a pag je kojih 35 km od zrca) i prije puta odlucil popti nesto pa stopmo do paga po jos cuge i onda busom za zrce... dobar plan..no... ja zabrijo da mogu popt litru vodke i tako ja poceo pit da bi za 1sat popio pola litre...bio sam razbijen do jaja...nakon toga zarolo ja 5 komada ..ono za posle na zrcu...al za 20min je to nestalo...:) i tako krenuli mi svi skupa stopirati al ja sam napusen pocel pjevati razno razne nerazumne pjesme koje su isle na zivec mojim frendovima ;koji nisu ni pusili ni popili;pa su mi rekli da nek se malo udaljim je da nebudu uhvatili prevoz nikakav...ja sam se maknul, uhvatil stop prije njih jer sam bil sam i lik me otpelal do raskrizja prema pagu i zrcu...tu sam ja zabrio da smo se dogovorili da idemo direkt za zrce i krenu ja pjesice 35 km... nakon jedno 5km i 2 sata hoda sam pocel kuziti da neke nevalja...i uhvatil stop...a onu u autu 3 turcina ...kad je paranoja lupila da me budu oteli i prodali u bjelo roblje ...uzas:) oni su me ostavili u novalji koja je kojih 5 km od zrca i tu sad se jedan dijo ne sjecam..samo da sam se nekak pojavil na busnoj stanici i usel u bus za zrce...i dosel do zrca..3 sata prije mojih frendova, bez mobitela i bez trave...nazical neku konobaricu za poruku, nasel ekipu iz rjeke koja je naravno imala trave previse i nastavil dalje :) kad su dosli moji frendovi steli su me ubiti...

mozda nije smesna prica al da set to doziveli znali bi da votka i trava nejde skupa:)
 
28.06.2006
12
0
0
Ja sam pre neki dan napushena pisala jednu prichicu i veeeeoma mi se svidela kad sam je sutradan ponovo prochitala...sve u svemu,najzanimljiviji deo mi je kada se sunce pomalja iz pazuha kaktusa... :) :) :) :) :) :)
 
28.06.2006
12
0
0
Moja drugarica Maja se vozila cele vecheri i tripovala da se ne oseca i stalno je prichala "majke mi" i poqshavala da nam objasni u kom je stanju,a bila je u stanju,kako ona kazhe,bez prostorno-vremenske orijentacije,tj. nije osecala sebe... :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
ja i ekipa se najcesce kajlamo medjusobno.zna se gledat tv i komentirat...kad je neka tekma dobra onda je to najbolje.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
a evo sta mi je jucer palo na pamet dok smo se razbili,
sta bi bilo ako zapalis pepeljaru benzinom za zippo. :D




nemojte ovo pokusavati kod kuce.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hm.ja kada se nadimim.sjednemo ljepo u fotelje i prièano o svemiru i slièno..onda se smijeno kao idioti jedno pola sata.Onda slušamo mjuzikl opere i onda opet prièamo :D
 
28.08.2006
5
0
0
"komiran" je napisao(la):
a joj. pa to nije nishta! cega se ja nisam naslushao! nemate pojma.
jeste li slusali nekada napushena tumacenja matematike, fizike, filozofije. ju, ju, ju. kada se jedan jednom napushio pricao je kako je osnova i pocetak svega krug. kako je planeta okrugla, stomak trudnice. sta je bice, a sta bivstvujuce (to su izrazi koje smo ucili iz filozofije i koji treba da nam pomognu objasniti sta je smisao svega). pa onda matematika, pa fizika: zasto sve pada na dole a ne na gore? itd.( citat )



a stari moj ako pokusavas zapamtiti sve sta govoris u happy stanju onda nisi dovoljno zagonjen.....
ja sam npr. zapamtija malo stvari kao naprimjer price o paralelnom svijetu i korijenju na drugoj strani zemlje koje viri sa obe strane i takve seme..
onda neki strani, novi jezici tipa japanski na zapusen nacin i baze zapusenih splicana tipa:

lezimo na Bacvicama zagonjeni i lik pored mene se digne sa poda i kaze - jesi li ti primjetija??'
i tako jedno desetak puta. mene uhvatila panika mislija san da san mora primjetit nesto tako vazno. cili san se usra da bi on meni nakraju reka :-jesi li primjetija kako ima sve vise debelih zena.....lol

onda nisam zna kako se u wc-u poteze voda pa sam vrtija neki ventil pola sata dok nisu dosli moji krkani i rekli mi da vrtim krivi ventil. onda san vrtija taj jos pola sata, da bi nakraju skuzija da san samo mora potegnit konopac.........

to su ludila
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Isao sam prije par dana sa frendom neki poslic napravit,a bilo pun ***** rano ujutro (mislim nekih 6.30!)!Taman prije neg kaj smo dosli vadi frulu iz torbe i pita:Ocemo???
Jel treba uopce pitat?!
Zgazili to,a bila neka lagana pa nije pucalo(ne prejako)..dolazimo pred šefa ajmo rec normalni kad on kaže kaj æe se danas radit---Treba se popet na skelu 6 fuckin metara i prat prozore!!!Jos je i vjetar puhao ko lud,a ja reko nikad vise varit dok se ide nesto radit,nema j.... šanse!
Ludnica bila totalna...
Ali smo se zato poslije ubili èekajuæi bus! :)