Sta radite danas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Doša s posla,crven ko jxxxxx rak od sunca,pušim cigar,spremam se pod tuš,pa jedna travka pa kud me odnese...:)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nemogu vjerovat, gledam kako svi pisu da idu zapalit topa vo no a ja bez para i bez vutre, niste fer :( ... btw ja doma se dosadjujem, nigdje dns se ne ide ni pusit ni pit van jer svi doma gledaju utakmicu, svi su pe**ri :D
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Da prostite cepam gaće od muke, vruce, nema zene blizu mene, sam u mrtvo tihom prostoru i kao kontam sta bi mogao uraditi korisno danas, hmm, ako ovako nastavim otkaz mi je blizu haha

Sta ima josh :D:D
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
taman s posla dosao, drug mi ostavio joint na stolu u sobi da zapalim i probam pa evo uzeo rolat da vidim valjal to, jebi ga sta cu on ostavio i ja, ja, ja to ne radim radi sebe vec radi drugih :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jesi srolao,valja li??Prošlo je više od 10 minuta:rofl:
Ja sam napokon došao na svoju omiljenu stranicu,idem jednu extra light pripraviti,da me mala napokon ne skonta kad dođe:)
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
heheheh, evo pola mi stoji u pepeljari, ali vazda mi ostane a ja zakucam i zaboravim da sam zapalio i evo sad sam taj ostatak pripalio, dobra je moram priznati :D

na balkon na balkon nece skontat i kaladont jedan nek je pri ruci :D

Da ne bude off :D evo ja sada pripalio ono pola sto je ostalo haha
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
auuu i ja cu slushati veceras vutra radio btw predivni ste ljudi,jako jako dobar i poucan forum :) btw da ne skrecem s teme evo popusio sam pljugu neke domacice neloshe fakat uz kavicu :) sad slusham neki chillout radio:) imam u planu pocistiti sobu i rucati kasnije neke mlince sa piletinom :)) Uzivajte dobri ljudi !

P.S. Powerseed box ti izgleda zaista obecavajuche :) ja cu uskoro postati slike svog boxa i prvog growinga samo trebam fotich neki nabaviti a fon sam prodo jbg :))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hvala Nixa, nemam pojma kako ce da ispadne, prvi put to radim, da ubijem dosadu subotom popodne ;)
a pre toga cu da rasklopim malo
prijatno svima, ja cu se zadovoljim sa pa nazad na box ;)


edit: ajmo sarplanino!!! da ga vidimo