Sta radite kada ste HIGH???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Znaci zanima me STA RADITE KAD SE NADUVATE, ono, kao na sta mislite...itd.

:signs054::signs054::signs054:

ja sam trenutno malo ono i evo trenutno slusam Bob-a i ne mogu sad da pisem sta ja radim, joj sto je do jajajjaa:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol: u al sam happy hhhehhehehee


smoke two joints.....bla bla ne mogu dalje
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Uglavnom razmisljam.Nekad je kombinacija sprdnje i razmisljanja, znate one instant fleseve gdje skuzite neku stvar bez beda.Koliko sam stvari samo skuzio dok sam napusen dok mi normalnom vjerojatno nebi palo na pamet.Nekad se igra diablo 2 ,nekad gleda film.Sex zna bit kvalitetan osim ak nisam pregruvan.:bis:
 
10.11.2008
42
7
8
37
Igrom slucaja sam primjetio da kad maknes bilo kakve vanjske utjecaje zabave ili smetnje da trava pocne djelovati na jednom puno vecem nivou.

E sad to sam skuzio kad smo otisli autom duboko u sumu gdje nema ljudi nema zvukova, ugasili radio, sva svjetla i napusili se ko krave ...

Tako me trava nikad u zivotu nije pravala. To je bilo sat vremena euforije, smijeha, filmova u glavi ... uglavnom sasvim drugi oblik :) :sun2:

Naravno istu stvar sad ponavljamo redovito jer je jednostavno predobro.
 
30.10.2008
8
9
0
35
ako sam sama, razmišljam. uglavnom dolazim do nekih zaključaka čudnih..i onda se za 5 sekundi pokušavan sitit toga na šta san mislila. al ne ide mi :D
uz neku laganu muziku ili tišinu. gledam u strop ili kroz prozor..imam lijepi pogled dok ležim. ili zatvorim oči.al onda se trudim da ne zaspem. na kraju zaspem. XD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: juzy

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
svašta, ustvari isto kao i kad nisam(uz par iznimki možda)

izlazim van, nešto na računalo, tv, neki sport...
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
najviše volim komunicirati s ljudima, ne volim pušiti sam
a kad pušim sam, onda crtam, gledam filmove, bubnjam, ili jednostavno ležim i chillam :icon_mrgreen:
 
08.04.2009
31
8
8
48
Ja volim sve da radim, od košnje trave, štihanje, rezanje, piljenje, seksanje, igranje, jedenje ... Volim i sam zapaliti frulkasa. Do prije 10-ak godina sam brijao na alkohol (kako sam bio glup), ništa nisam imao. Tri saobraćajke sam pijan skrivio u kojima sam skoro glavu izgubio, prekršajne kazne i tučnjava su bile normala. Onda sam počeo pušiti i jednostavno se preporodio. Totalno sam se smirio, oženio, imam dvoje divne dječice, kuću sam nasljedio još dvije drvene kupio za bavljenje seoskim turizmom... Kazne su postale prošlost. U svemu tome vidim veliku ulogu te predivne biljke. Jako me smeta odnos našeg pravosuđa i okoline prema travi. Za jedan vrh da policija pronađe kod mene po zakonu ću odgovarati kao i da sam pregazio čovjeka, žalosno. Smeta mi to skrivanje, a opet otac sam dvoje djece i ne bi htio da se sazna i da ispadnu djeca narkomana, mada samo zapalim joint. A eto tako je to. Samo puši i uživaj, uživaj u malim stvarima, u svemu. Ode ja zapalit, pozdrav
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Razmisljam o nekim sranjima kojima nikada nebi moga razmisljat normalan i donosim neke zakljucke koje niko normalan nebi moga svatit...i sviram bubnjeve po tri cetiri sata ..ufff kad me opere ..heheh
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
najvise volim da dunem kad sam sam pa pustim muziku do daske i uzmem nesto da radim,budem jaaakkkooo vredan,primeran clan porodice,,,,a u drustvu klasika,sprdnja,bilijar,svirka,,,,,
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Djerosim je napisao(la):
najvise volim da dunem kad sam sam pa pustim muziku do daske i uzmem nesto da radim,budem jaaakkkooo vredan,primeran clan porodice,,,,a u drustvu klasika,sprdnja,bilijar,svirka,,,,,
hahahaha upravo, najjače kada se krišom naduvaš kući dok su ti svi tu :)
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
da. kad sam bio mladji pa ono"sine oci su ti opet krvave,pazi se promaje...."sad kad imam sopstvenu porodicu to je malo drukcije,,,,