Sta se krije iza mog avatara?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Moj avatar je mrav, logo benda The Prodigy, meni najbolji bend sa najboljom muzikom :) mravi su mali, puno rade i boli ih uvo :) bio mi je crni mrav na bijeloj pozadini, sad sam povodom nove godine promijenio u zelenog mrava sa crnom pozadinom, tako da se eto malo promjeni, a opet ostane isto...

p.s. Bas dobra tema, uvijek me zanimalo kakva se prica krije iza toga
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Iza mog se krije strain The Purps kad je jos u ranoj fazi cvatnje (iliti tek poceo)...
Sumnjam da ce svaki mladi Purps biti takav, ali ako ijedan bude, super :))
The Purps od BCbud iz Kanade mi je jedan od najboljih strainova koje sam ikad pusio. Nije ga bas najlakse nabaviti i vecinom ga nema po "nasim" stranicama za kupnju sjemena.
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
iza mog avatara se krije profilna slika
image.php
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Dakle kao što su neki primjetili imam novi avatar....neki dan ispunjavam iz dosade na netu neku "karakternu pitalicu" koja ti kao na kraju izbaci kome tvoj karakter odgovara....meni izbacilo ....Jack Sparrow....nisam to nešto posebno doživio nego dođe žena i kaže....ajeme totalno,kako to prije nisam primjetila......pa dođe kum....i kaže definitivno to je to...ludilo....i još neki ljudi rekli totalno to si ti......reko pa ajde vi valjda znate :)...uglavnom malo kasnije i ja sam sebe uhvatio....pa sam zamolio Genju da mi i nick promjeni
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"Neuron ili živčana stanica se smatra osnovnom jedinicom živčanog sustava i najsloženija je u ljudskom organizmu. Živčani sustav se sastoji od oko 6 milijardi međusobno povezanih neurona. Živčane stanice se stvaraju od rođenja i do nedavno se smatralo da se ne mogu više obnoviti kada se jednom unište. Premda se ova teorija istražuje, neki znanstvenici su u velikom postotku sigurni da je obnova neurona moguća. Njihova uloga se može konceptualizirati kao prihvaćanje, obrađivanje i odašiljanje podataka. Neuroni su glavni tip stanica koje tvore mozak."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: graf and mazar

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Moj avatar podsjeća sve nas da veliki brat uvijek gleda... i po danu i po mrkloj noći i u gradu i u šumi na proplanku ... Be aware !!!

P.S. Šteta što se gifovi vide samo kad se otvori profil ;(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: braind