Sta se krije iza mog avatara?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Svire. Prirodnjak. Dok ne svira usnu harmoniku mlati po ustima neku travku. Van kadra voli planut više nego išta i onda eto ti ga na livadi u travi, ili nekom mostiću, sjedi. Sjedi i svira. Vidi se da uživa u životu. Ne priča puno, nema kad od razmišljanja. Inače lik iz animirane serije u japansko-finskoj koprodukciji. Serviser-anagram od ser svire. ::lulamira::
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Deer Popcorn GIF
 

Tramontanac

Aktivan Član
01.02.2022
86
459
53
24
Dosta bitnih informacija. Gdje sam, odakle sam... Valjda nostalgija za sjeverom

Tramontana (lat. trānsmontānus: preko planina) ili tramuntana i tremontana jest hladan, suh vjetar koji se spušta s planina sjevernoga Sredozemlja i jadranskog priobalja
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pozz svima :) ...iza mog avatara se krije čovjek koji je osjetio potrebu da se zahvali forumu što uopće postoji.
Kad sam se tek regao,pred 7 godina,2 mjeseca i 12 dana,tad sam samo sanjao ovo što sad imam...
Onda se kupovalo,pa sad ima,pa nema,pa valja,nevalja, pa se odlučio da si sam sadim ali nisam znao kako.
Uz minimalno guglanja naletio na Vutru...prvo čitao,upijao osnove i onda krenuo u prvi ugoj pod štednim žaruljama ali to je bilo jalovo i malo...
Nimalo iskustva,jako malo znanja i preveliko očekivanje nije bio recept za dobar dim :fuck:
Grow za growom se ispeglalo znanje... Sad jednostavno uživam u plodovima naučenog uz jednu,eventualno dvije frule na dan :razvaljen::
Zbog foruma nisam samo naučio uzgajati,nego i cijeniti vutru.
Ovo je prvi i jedini forum na koji sam se registrirao i sudjelovao (koliko,toliko) i ostavio je utisak na mene,odnosno mogu reći da mi je promjenio život :respect:
Još jednom pozz svima a posebno ekipi koji drže forum na životu :vutra::respect:
 
Poslednja izmena: