Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2009
40
1
0
34
mozda zvuci gej al najvise se volim napusit sa jedna dva frenda.. smijalica i zajebancija .. naravno tu je hrana.. obozavam jest inace ...pod utjecajem sam ko amerikanac od 450 kg.. nikad dosta :D :chef2: :hehe:...
 
29.01.2009
43
1
8
33
Najdrazha mi je beseda uz shetnju po mogucstvu u prirodi,razmishljanje itd.

Volim i razmene nezhnosti sa zhenama,postanem pravi romantik.Samo toga malo redje ima od ovog gore. :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@green floyd

Ma kakvi gej,to je najbolji chill.Nema guzve.Nema kretena.Nema sranje.Provereni ortaci i najdraza nam marihuana ;)

@Sakisha

Word.
 
14.01.2009
16
0
0
39
prvo srolam pljugu
pogledam nebo
vidim dugu.
srknem dim-dva
kad ono
vijuge mi otvara.
malo levo, malo desno
napravim mjesta
nije mi tjesno.
a onda srknem je do kraja
i to je to, meni do jaja!
 
11.11.2009
8
0
0
30
NAJDRAZE MI JE SA EKIPON NEGDI SE ZBOKSAT UPALT RASTA LEGALIZUJ I VALJAT GLUPOSTI SMIJANJE OPUSTANJE ROLA SE DRUGA ĐOJA A TEBI SVE RAVNO DI ĆEŠ LIPŠE





ps:život je iluzija nedostatkom THC-A ................jedna dubokoumna misao
 
26.07.2009
6
0
0
33
Mr.Green marihuana je napisao(la):
prvo srolam pljugu
pogledam nebo
vidim dugu.
srknem dim-dva
kad ono
vijuge mi otvara.
malo levo, malo desno
napravim mjesta
nije mi tjesno.
a onda srknem je do kraja
i to je to, meni do jaja!

ahahaha lepo lepo.... :icon_lol:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Muzika,sok,slatkisi,filmic komedija.
A i takodje kad sam ozbiljnog raspolozenja, meditacija,vezbanje astralne projekcije,med.na trece oko,retko vizualizacija.Sve ide,kako da kazem,tecnije,kad je marihuana tu.A sto se lucidnih snova tice,bujniji su kada sam high.
Naravno,ovo je samo uz ovakvo raspolozenje,koje je eto cesto,ali kada sam raspolozen za smeh onda ona prva varijanta sa filmom i slatkisima... :)
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ma meni uvijek sa ekipom najjace... negdje vani ugl da je vristanje i smijanje do bole uvijek ili u garazi kad halamo poker ne vjerujemo koliko smo glupi i kak igramo i urlanje od smijeha :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ma i meni je baš nekako dobro pušit vutru
ovu ljubičastu, rozastu, narančastu...

ili su to voćke bile? hmmm :D
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Obično kad sam napušen a to je rjetko jer pušim baš dugo i puno zamotam još nekih bar 10 džoja......
A u zadnji par godina kad sam napušen uđem u box i dalje pušim pa psujem sve po redu stabljikam i pjevam da budu bolje.....
Skroman sam nema baš neke prohtjeve..

Usta su mi suvlja od ovog bita.. Katastrofično vrime ,katastrofične rime se dime sve ode u tri piz.. materine.....
Jebte nemam više strljenja ja sam uzrok globalnog zatopljenja....
Sada skidaj robu svu,meni je vruće tu .zato što sam vruć zato što sam vruć......
Cjev na sljepočnici .krv na tipkvnici,kvar na kočici... Noga na gasu upaljen nitro , noga na gasu trkase sa vitrom....
Mandaluziski pas reže oko britvom , Mandaluziski pas sa kumpirom i blitvom....

:sick::sick::sick::sick:

Ako je tko slušo ovo na kraju onda zna kako mi je kad se napušim........