Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
upitnik??? je napisao(la):
Usta su mi suvlja od ovog bita.. Katastrofično vrime ,katastrofične rime se dime sve ode u tri piz.. materine.....
Jebte nemam više strljenja ja sam uzrok globalnog zatopljenja....
Sada skidaj robu svu,meni je vruće tu .zato što sam vruć zato što sam vruć......
Cjev na sljepočnici .krv na tipkvnici,kvar na kočici... Noga na gasu upaljen nitro , noga na gasu trkase sa vitrom....
Mandaluziski pas reže oko britvom , Mandaluziski pas sa kumpirom i blitvom....
ahahahahaaaaa dobre rime
:rofl:
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
Midnight Toker je napisao(la):
dub, old skul hop, pijenje cappya od naranče, spavanje, seks (obostrano high), kikiriki, film i krevelj sa legom :D

definitivno ta 3.... nema niš jače kad spojiš to sve zajedno! ugl nekaj za grickat al kikiri je po tome najjači kad si high..
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
iskreno sve radim napusen,cak i u teretanu idem napusen,al sex je na 1.mjestu...zenka i ja se lijepo napusimo pa u krevet 1-1,mogu vam rec da se zenke lijepo napale od thc.poznato je da on potice lucenje dopamina-stimulativni mozdani hormon,a taj hormon zenke potice na sex i za njih je taj hormon kao za nas testosteron-il tako nesto slicno ako se ne varam,a iz iskustva sam se uvjerio da je zenka razigranija posle joxa,ko je probao moze potvrditi
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Piva,trava i igra neka na kompu a dota pogotovo na netu je za mene carski.To je za mene zakon :D

I jos produciranje glazbe mi je vrhunski,doživljaj je puno bolji pa si i kreativniji,to me zna totalno ubacit u adrenalin da se tresem koliko me pere.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
DotA!!! ahahahahhaha... sićam se kad sam u partiji pričao sa njemcima o Low Stress Trainingu i požutjelim listovima... kako moćno..
 
12.09.2008
1
0
0
35
prvo pozdrav svim braci i sestrama po plucima:)...sto ja najvolim naduwan radit...???....bilokakva kreatiwa,uglavnom mi pod utjecajem vitamina T H i C dodje ideja il inspiracija za napravit nesto....uzmem neko staro pojacalo il cd player il zvucnike pa raskopam...pa promjenim elektrolite pa se cudim kako to dobro radi pa modificiram ponesto..pa onak nit zasarafim nit ista ofrlje spojim sve samo da sto prije cujem zvuk....pa smotam jednu...pa upalim pojacalo i taman dok se amp zagrije poduwah...e onda...the chill.... a nekad i samo izadjem na polje iza zgrade pa se prosetam pa skurim pa se vratim da samo slusam ziku,nekad mi se nis ne radi,mora da zima ima velik utjecaj na mene,po ljeti druga prica,prirodica...chill...kawica..pa opet chill......
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
DotA!!! ahahahahhaha... sićam se kad sam u partiji pričao sa njemcima o Low Stress Trainingu i požutjelim listovima... kako moćno..

Nema bolje kad jos upadnes sa ljudima na netu u neke spike zajebancije.A kako sad nisam doma pa mogu pusit u sobi jer inace kad sam kod staraca priko nekih praznika bija i slicne moram ici na balkon a sad kad sam sam srolam si topa i onda popusim par serija dok mi heroj ide u bazu na hilanje,pa pustim da se ugasi.pa kad poginem jos par serija i tako,uzivam svako malo paleci i lagano pijem pivicu.Svasta sam proba i svugdi bija ali ovo je najzahvalnija pozicija.Nema paranoja,nema zivciranja,krevet je blizu,mlad sam a vec sam ostarija.***** ti kvantnu fiziku.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
stand up comedy :
wanda sykes
margaret cho

ili slušanje mjuze i čitanje knjiga... iako ih samo gledam ..........
 
06.08.2009
5
0
0
36
mjesecar je napisao(la):
iskreno sve radim napusen,cak i u teretanu idem napusen,al sex je na 1.mjestu...zenka i ja se lijepo napusimo pa u krevet 1-1,mogu vam rec da se zenke lijepo napale od thc.poznato je da on potice lucenje dopamina-stimulativni mozdani hormon,a taj hormon zenke potice na sex i za njih je taj hormon kao za nas testosteron-il tako nesto slicno ako se ne varam,a iz iskustva sam se uvjerio da je zenka razigranija posle joxa,ko je probao moze potvrditi


mjesecar slazem se da su zenske dosta razigranije nakon jointa....a sto se tice opcenito teme sto volimo radit!!kad nema zenske brate jopint pa Counter-Strike Source pa jos jedna joint pa pustis malo bob marly-a pa u krevet!!!!heheheh
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Puno puno puno puno hrane... pecena slanina,masne kobasice,kumpirici frigani,ramstek,biftek.mmmmmmmm i puno puno slatkisa... i Naravno bacit svirku na bubanj(puno vise inspiracije,ludnica)