Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Ehh,najdraže mi je kad sa drugom leti uzmem ćebe i sednemo pored reke,kupimo brdo grickalica i gajbu radlera i tu se ismejemo kao pseta do u ponoc.... Vozovi prolaze ,avioni lete,sve je lepo i zanimljivo... Ima podzemnih tunela gde se transportuje novac iz banaka,sida je vestacki proizvedena bolest, EU je zlo...... Trista tema... Al me drug mnogo smara u vezi Putina i tu ga oteram u PM.
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
U poslednje vreme mi je najlepše nedeljom kada ne radim, ustati rano, 5-6h, pre svih ukućana, uz džambo kafu, cedevitu, startujem comp i spalim buxnicu. Još kada je zima, pa meštani ne pale mašine pre petlova već je tiho skoro do podneva, a moji spavaju ušuškani, a mene prva buxna jutarnja vozi, ma nema mi većeg meraka.
Stvarno, nema bolje buxne od jutarnje :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
To je to :D
Ti uz tekmu ja uz filmić haha
Kupila sam ja već u plodinama neku malenu ali nevalja niš... 17 kuna a bez okusa je skroz :whato::
Treba još malo pričekati za lubenice ali i dinja mi je mrak :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Nipošto nemojte jesti voće koje nije u sezoni nego iz inkubatora, sve je takav krš i otrov, a cena dere. Truju nas sa svih srtrana svime i svačim (instant roba). Jedino što priznajem, a da je ispod lampe je džidža.
A ako ste ljubitelji prirodnih voćnih bustera, a posedujete sokovnik, evo jednog mog recepta:
- 1 omanja cvekla
- 4 veće šargarepe (mrkve)
- 2 narandže
- 2 jabuke (nakisele)
- 1 grejp
- 1 limun
- sitno naseckano lišće celera
Sve ove sastojke propustim kroz sokovnik, ali prvo one najmekše da bi se sok što bolje iscedio, tek na kraju dodajem iseckano lišće direktno u sok. Na isceđenu količinu soka dolijem 1/4 vode jer sok zna da bude prejak. Zaslađujem medom direktno u čašu iz koje pijem. Ako neko nevoli med, može šećerom da zasladi celu količinu, lakše se posle koristi.
Pre soka buxna, naravno :)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Najviše volim kad je lijepo vrijeme pa se uvalim na ležaljku ispod stabla u debelu ladovinu, zarolam frulu i pokraj sebe stavim par pivica u neku kantu punu leda i jednostavno guštam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Juce sedimo sestra i ja pored reke i uzimamo dušu dzoksiju kad ce ona odjednom inako izbezumljeno "majku mu jbm,ne mogu vise da se uklopim u ovaj svet,kakvi kafici kakav Boban Rajivi
Pojest sve u kući,izvan kuće,i u okolici ahah,pomest sobu,vozit se autom,motorom,bajkom,slušat rep i motat iduću pljugu...
Samo bih da pitam,kako se usudjujes da voziš biciklu? Najveća trauma :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
park je prepun drugih ljudi koji te promatraju a mračna soba+ tišina+pljuga=spavaš ko' top :D a prije nego što zaspeš ... malo tripaš uz neku muziku u slušalicama
na biciklu si isto 'sam' ... samo moraš malo biti svjestan prometa
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ako ima koji okorjeli roker da potvrdi da je najjača stvar jamat (improvizirat) s svojim napušenim bendom.
Jaaaaao evo mene u ovom filmu stari moj.... Bubnjar bio u jednom punk-rock bendu.... Znaci, tacno kontam sta hoces reci... :clap::
Uvijek ja spasavam stvar.... Zna nekad biti pravo patnja.:D

Samo bih da pitam,kako se usudjujes da voziš biciklu? Najveća trauma :)
Ma kakva trauma.... Ja da nekako mogu u wc bih isao bajkom. ;)
 
04.04.2015
56
38
18
Ma mene bolje udara kad se krecem i nema kljucanja kad si bajsu

Juce sedimo sestra i ja pored reke i uzimamo dušu dzoksiju kad ce ona odjednom inako izbezumljeno "majku mu jbm,ne mogu vise da se uklopim u ovaj svet,kakvi kafici kakav Boban Rajivi

Samo bih da pitam,kako se usudjujes da voziš biciklu? Najveća trauma :)
Aahahha neznam koji problem vozit bajk,lijepo po šumskom zraku,pogotovo sad u proljeće kad je sve ozelenilo,baš guštam,samo kj trenutno to radim u nenaduvanom stanju aahaha