Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.07.2009
6
0
0
33
Ovako svak ima nesto svoje sta mu je ono ajme...upast u tupilo,smijat se sa ekipom,zapalit solo i tako te stvari...pa sta je vama najdraze od svega kad ste napuseni ne samo radit nego i neki osjecaj... :bong7bp:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Čišćenje, tj. usisavanje, brisanje podova i prašine s namještaja, zatim čišćenje kupaonica, podruma i tavana. Ludilooooooooooo... :icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Volim gol hodat po kući i prislanjat tijelo na drveni namještaj, također mi je gušt prislanjat si čaše staklene ili bilo šta stakleno na lice, nije da te stvari radim isključivo napušen ali puno je bolje nakon jointa, posebno ovo sa staklom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: n0de and Psihic
26.07.2009
6
0
0
33
Šaman Šandor je napisao(la):
Volim gol hodat po kući i prislanjat tijelo na drveni namještaj, također mi je gušt prislanjat si čaše staklene ili bilo šta stakleno na lice, nije da te stvari radim isključivo napušen ali puno je bolje nakon jointa, posebno ovo sa staklom


:vb_whip:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Pa predobra kombinacija (bas od maloprije) zaletit se negdje u prirodu,uzet soka i dovoljno junkfooda i chillat sa ekipom dok nepostane prehladno.Recimo to je dnevna opcija ,za svaku večer...hehe :)

Ako je vrijeme gadno,onda kod nekog na viksu,ili negdje (gdje) si siguran od incidenata,onda je sve opušteno i ostavljeno na čistu uživanciju...

Svašta se može, ali u glavnom road tripovi & kampiranja su mi omiljeni.
Gitara,vatra,par dobrih ljudi i dobro raspoloženje uz joint.
;)
 

*IvaniCa`92*

Banned
Banovan
28.07.2009
0
0
0
31
Bitno da je drustvo oko mene i da je dobra zezancija ;)

-Roll, roll, roll a joint, twist it in the ends, light it up and take a puff, then pass it to your friends ;)
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
meni kad sam napusen najljepse je rolat drugu..

a kad nemrem vise rolat onda krevet i pink floydi