Sta vas je danas iznerviralo?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

konner

Dežurni kreten
20.06.2013
397
3.085
143
New Zeland
Nije dobro kad se tu upisujemo al događa se

osobno sam nervozna od kako smo dobili susjede u najam..to je ona vrsta koja se ponaša kao da su kupili a ne u najmu..sve ja to nekako pristojno odrađujem, dobrosusjedski odnosi, ovo ono, posudi ne vraća, ispitivanja,pokušaji tračanja i tako to. Al evo sve ti ljubim...želi mi ukrast štene?!? Jutros gledam kroz prozor..

čuči 15 minuta pored ograde, kao mazi našeg a svog par mjeseci starijeg udara, tjera, govori mu “makni se majmune, makni se glupane”

Maknem se ja, premotam pelene, taman pri kraju s oblačenjem djece kad Viče muž “eno ode k njoj”. Ja na prozor a ona ga lijepo navukla kroz ogradu nek se provuče, još mu pomaze pa ga malo cuka. E odjurila sam van al sad razmišljam trebala sam cekat da ga odvuče skroz kroz ogradu pa da se izađem pravit blesava gdje je..pa kad veli evo prešao je k meni..pa kad bi joj se nasisala krvi... Pa jebem ti ljude, nosi se baba gdje su tebi slični ako ti ikad itko ovo bude čitao (ak te prepoznaju u tekstu). Zlo.

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
104
396
63
nema ko nije .....od idiota koji se voze u LJEVOJ traci 40 na sat pa jeb** ti ma*** retar***** i razumu do onih likova koji se voze do zadnjih par centimetara i onda se sjete da trebaju skrenut pa sjece 3-4 trake ko debi* ..... do sefa na poslu jer mu se zuri doma pa te prca i vrši pritisak cjeli dan ( sva sreca pa je tenkre ranije otisao doma opet ) do ukucana koji su blentavi po prirodi ...............

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Jučerašnja tuča, još sam ljut :grrr:.
Baš sam bio jučer u obilasku, vidim sprema se nevrijeme, pokupim se što prije. Mislim si, dobro pljusnut će kiša i sve ok...
Kad ono pljusak i tuča u kombinaciji. Sad neću bit miran danima, ne znam da li su curke ok, a kako je ono jučer izgledalo bojim se da nije dobro.
:grrr:

konner

Dežurni kreten
20.06.2013
397
3.085
143
New Zeland
Također, moju je stuklo i bas sam tuzna još od jučer :fuck:

dobro je stabljika, samo listovi su dobili malo. Nadam se da će i tvoje cure bit okej. Možda im dobro dođe, prirodno stresiranje :D

Poslednja izmena: