Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nesto sam sjebao i izgubio lozinke za mejl i tjub :grrr:
aj mejl i nije tako strasno, ustvari jeste zbog jedne stvari, na tjubu imam preko 50 giga aplouda i sad sve propalo jer je rekoveri povezan sa tim imejlom koji nema rikaveri, ustvari ima, samo sto ja nisam odradio :plac:

UZAS
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Uzeo u kuhinji kavu, zaboravio secer stavit i pozvonim dole u birtiji, otvori, trazim secera...
Ona mi pocne srat kako duzi secer...nek idem gore po secer...
Poludim, udjem u sank i uzmem secer hehehe ona nesta kod direktora ce ic..ja reko moze idemo odma...kad je otisla reko u pm, ona je to shvatila koda sam nju poslo u pm..ozadje kao mama mi moze bit, ja reko sta mene boli k...c sto ni ti mozes mama bit...
Jesam lud...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
02.09.2016
69
145
33
Iznervirao me nedavno kupljen dron,hocu malo letjet i slikat,kad ono smrzava se aplikacija na mobitelu,pa nemam mikro sd card adapter za updejtat firmvare,a daljinski konstanto proizvodi glasan piskutavi zvuk .....
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
kineski sarafi. sad ne more ni unutra ni van. morat cu ga pobrusit dremelom da ih mogu sa kljucem uhvatit. zurio se jer sam u suplji strop tiplao pa stavio neki kemijski anker i tiple za suplju ciglu i nisam imao vremena trazit druge sarafe jer bi ovo stislo pa nebi mogao ni usarafit..
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Prehlađen taman kad sam dobio par dana slobodnog. Nos začepljen totalno, ne čutim travu, a cilu noć sam spava sa otvorenim ustima skamenila su mi se...;)
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Isto i meni! @Blader Mrzim kad dišem na usta cjelu noc (trebam kupit ovlaživač za preko noći za spavanje a treba mi i za box jedan!) Nemam love za 2, ovaj put ugađam sebi, sorry biljke... Imam temperaturu, pijem coldrex i nemrem duvat :grrr:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kak se osjećate vi koji se svaki dan iznervirate, daj nek mi netko objasni šta, kako, zašto? I najbitnije pitanje, kako vam nerviranje pomaže u riješavanju nemira. Eo i odgovor, nikako, ono odmaže i narušava vaše zdravstveno stanje, te vas stvara pogodnim za raznorazne bolesti. Kakvo crno nerviranje, ajd da ima šta korisnog od njega pa bih razumio, ali ovako isti k. kao i kocka ili alkoholizam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Groover

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Kako? Kazu da kocka smiruje...
Ako ne smkruje, imas neke sanse da dobijes...
Alkohol ke isto ok...
Ima nekog efekta...
A nerviranje bas nikakog...
Osim sto samog sebe jebes...