Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
Uzasno se osjecam jer je u pogonu gotovo svaki dan u godini osim ako nesto pada i bas mi je drag (ja se vezem i za olovku). A sad... hocu li ga ikada pronaci... tko zna. U roku 3 minute smo krenuli traziti autima ali ni traga.
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.042
15.543
358
Ovo je već prevršilo sve moguće granice, direktno pljuvanje narodu u Hrvatskoj, a i šire, u facu šlajmarom.. Ja bih sad tog nadobudnog guštera prebila kao i one koji mu to dopuštaju (da mogu :), šeta on gradom bez pardona boli ga baš dupe..
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ja sam se sad naživcirao, jer sam upravo saznao da je jučer bilo tuče tamo gdje su mi biljke :grrr:. Nekih 5 min. je padala.
Idem ih obići poslije posla, nadam se da nije kaos. Do sada još nisam imao problema sa tučom, koliku štetu mogu očekivat? Najviše se brinem zbog hedova, da li strada uglavnom lišće ili? Evo i slike, ne mogu baš procijenit koliki su komadi :)
IMG-20220613-WA0000.jpg
Al ajde, bar smo natamburali Francuze pa mi je malo lakše :D.
 
Poslednja izmena:

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Idem na posao slavonskom avenijom(zg) u smjeru zapada, na motoru sam i uzivam zato sto napokon nije tolko vruce, vozim 80 u skroz lijevoj traci za ravno (ogranicenje70). Semafor prije voltina, 3 trake za ravno(zeleno), u traci za lijevo(crveno) stoji auto sa upaljenim lijevim zmigavcem, desno uz mene vozi gospodin,malo sporije od mene. Na nekih 30 metara od semafora auto iz trake za skretanje lijevo pali desni zmigavac i u isti tren krece pred mene bez(ocito) ikakve provjere. Ne znam ni sam kako sam se uspio provuc izmedu idiota i gospodina desno a da ne udarim direktno u idiota, a i da ne bude lagani fliper izmedu dva auta. Kako sam prosao istog trena cujem kako idiot trubi i j**e mi majku sto sam udario svojim retrovizorom u njegov. Idiot je na kraju baba od nekih 70 godina i njene rijeci su, citiram, dala sam zmigavac idiote. Malo je rec da sam puko u tom trenu, potrgao joj retrovizor sakom. Suzdrzim se nekako da ju ne ispratim i polomim kukove i razmisljam dal je to sudbina sto je bila baba a ne deda ili opcenito neki muski idiot jer bi vrlo vjerojatno danas/sutra robijao
Inace, sutra mi je rodendan ali mislim da cu danasnji dan upisat kao dan kada sam se ponovo rodio.