Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Tvoj izbor... :razvaljen::
Nisam ja mislio ni na kakvo paljenje i ubijanje, nego, tjeranje dimom. :D
Tamo gdje stršljen osjeti paljevinu, tu se nikad ne vraca.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
A nadležni će da ih ljubazno pozove da uđu u transporter i odneće ih u šumu da im nađe šuplju bukvu ...
nego će ih potamaniti i on ...
prvo nisu ugrožena vrsta jer ih ima kolko hoćeš .. nego mi moramo da sledimo EU i njihove propise ..

Ja sam imala to u krovu ..i na rupu u lamperiji gde su ulazili u gnezdo sam nekom letvom namazala lepak za miševe ... svi do jednog su se ulepili i popadali na zemlju za pola sahata .. čak je i iz gnezda iizzujala matica . posle mi je jedan pametnjaković majstor upropastio gnezdo koje je ostalo iza njih .. greota ..bilo je ko zamak .... Svašta ja imam u kući oko kuće ... i sve zaštićeno zakonom ... samo mi nismo :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
o bogovi!!!!
koji baksuz!
bila neka oluja i kako sam lenj nisam na vreme ucvrstio biljke; i sad se jedna nakrivila, ja privremeno privezao i kao sutra cu to kako treba... e sad, uzmem pritku i guram u zemlju, a ona se od sile/tereta, sta li je vec, nakrivi i pukne i ja od reakcije padnem i to preko skanka i jos vise ga sjebem :GRRR
polomio par grana :grrr:

uzmem drugi zabodem, ukucam, ispravim, tek tek zavezem, ne mogu ni da gledam od muke, a ne da zavrsim kako treba. skank posle odsecanja grana i pomalo jos kriv izgleda ko da je tenak presao preko njega :(
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
uf kaka crnka....kad si vidio kako je krenilo garant si se žurio, da ju spasiš prije i od te nervoze, sile, neosječaja, ode u 3pm...

moja sućut
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jao bre, pa izvucice se, nije bas toliko strasno, desetak dana bolovanja i bice ok, ako je koren donekle ostao ceo, videce se za koji dan

DSCN1317.JPG DSCN1318.JPG

ali kao i uvek ima tu i smesnih detalja, kako sam padao krenem ja da se izvrcem, a tu pored mi je rupa u koju bacam pokosenu travu i ostale zelene stvari za humus i upadnem ceo i sav se umeljam :lol:

valjda je gotovo sa baksuzima u ovoj nedelji (ovo nije bio jedini)
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Čovjek pao u skank hahahaha Sorry rista ali umirem od smijeha :lol:
Zamišljam kako je to izgledalo i plačem. Padaš a nesmiješ se za ništa uhvatiti smiley9934
Bio sam u sličnoj situaciji... samo u boxu... Imao sam inprovizirani nosač svijetla koji nije baš bio fixan...
protegao se previše do jedne grane i pao na stranicu u box... box se raširio a reflektor ravno preko dvije grane meni na glavu...
Sva sreća još bila vege pa sam samo pozabijao klonove od grana koje je polomio... Ja se prepo jer se lampa ugasila pa rekao evo radioaktivne zone (mislio sam da je pukla MH) miki kad ono samo se ugasila jer se dobro stresla... Evo i slike da vidite o kakvom se kučištu radilo pa da vam bude malo smješnije... Bolila glava u pm :lol: ima frajer 10Kg
ref.jpg
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Sto sam stariji to vise vidim da ne treba imati kontakta s familijom

Zovu me daj ispeci ajvar.Ok nema problema.Ispecem posebno za njih 50-tak kg i zovem ih da dodju i da probaju da vide koliko im odgovara ljuto.Dobrih 10 puta sam rekao da dodju pa nemaju vremena ovo ono.Neka bude po mojem ukusu.Smanjio sam kolicinu ljutoga za dobrih 80% sto bi inace stavio za sebe.I sad kad su uzeli ajvar bune se da im je ljut.
 

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
48
Lik 22 god snažan pun elana pun sebe inače moj sin najstariju od svog posla najdraži mu je lezanje jedenje i pijenje a tek kako voli zadimiti dobre vuve koju mu tajko uzgoji ( trenutno kupujem posto nije jos sazrila)mislim da dalje ne moram pisati roditelji ce me razumjeti::poguzi::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ybte poludecu, ono kad matori ludak podetinji :D
vec par dana trazim, raspitujem se, zapitkujem neke ljude/poznanike i niko ne zna???
gde bre imaju neke kvalitetne kaubojke u beogradu da se kupe a da nisu preko oglasa polovne?
i da nisu spicaste/simike!
a ni martinki nema u urban shopu, ima ali slab izbor i neodgovarajuci brojevi :GR
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Hehehe, martinke... :D

Prodao ja svoje proljetos, 42 broj... Koliko je samo cjevanica stradalo po punk koncertima od istih... :crazyd:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sada će im noge još više smrdijeti, ljeti kada se ukisele u tim kaubojkama, isto organski čaj za folijarno đubrenje dobiješ fuj :D:rofl:

p.s
I Bog sami zna šta će životinja stradati zbog te mode.. otišao ovaj svijet u krasni..