Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Kao sto naslov teme kaze, ne znam dal postoji slicna tema posto je ljude na vutri jako tesko iznervirati al aj ako neko ima nesto da napise nek otvori dusu :)
Mene konkretno danas jedan oenzos iz kraja. Naslonio mu auto slucajno na njegov branik, izasao, pogledao apsolutno nista. Tu i tamo neka stara ogrebotina kod njega i mene, sednem u kola da krenem dalje i eto ga dolece.. jel si normalan, sto si me udario? Ja kazem slucajno, namerno nisam sigurno, cuvam svog ljubimca mozda i previse, bilo bi mi zao da mu se nesto desi a i njegovom autu nije nista. Kaze deda nije mu sad al sledeci kad ga opali ima da pukne, kazem mu ja ti se zali tom drugom i odem. Danas ulazim u auto i eto ga...pokazuje mi da spustim prozor, ja spustam i on mi prodaje pricu ono sto si me udario uzeo mi majstor 70e, ja se nasmejem,dignem prozor i krenem...i cujem udarac. U kolima dete, zena i ja. Izbacujem iz brzine, dizem rucnu i izlazim iz auta u nameri da ga posaljem na onaj svet zena otvara vrata,zove me da se vratim, matori podjebava sta hoces da se bijemo? Ja mu odg necemo da se bijemo, samo ja tebe mogu da prebijen kao macku.. pominje on familiju, meni raste pritisak, okrecem se vidim gledaju ljudi, dakle nista od tuce kazem mu sa bude srecan sto je situacija takva inace bi dobio batine i nasao auto na otpadu...ulazim u kola drhte noge, ruke...
Generalno me je jaaaako tesko iznervirati, ljudi kazu da ne mogu da me zamisle ljutog ali eto nadje se neki debil koji moze da izvuce iz mene ono najgore. Eto ja sam dusu otvorio, mozda ce nekome napuhanom biti interesantno da procita ovakvu neku pricu i pozeli mozda da neku svoju situaciju iz svakodnevnog zivota podeli sa nama.
Pozdrav :)
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Iznervirala me neka baba ujutro kad sam išao davati krv :mad:
Udavila nas je u čekaoni sa kuknjavom,nije dala da nitko drugi dodje do riječi,svaki nečiji pokušaj se vraća na jadnu nju jer je ipak njoj najgore a mi ostali u čekaoni smo tu jer ono kao nemamo pametnijeg posla :crazyd:....
Kukanje neće ništa dobro napraviti osim što nagovaraš i sebe i mene da ti nije dobro,takav stav nije zdrav nizakoga...
...ili šuti i trpi ili poduzmi nešto,samo nemoj kukati :joint2:
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Danas obisao 2 trzna centra sa zenom u potrazi za nekom suknjom, nismo nasli, kao ima u centru grada proverili ovi iz prodavnice...dosli u centar ima ali je porucena online...reko ko ga jebe, idemo da odnesem neki kusinjski aparat na reklamaciju, jedva nadjoh tu hebenu ulicu i tu prodavnicu, dosli tamo i oni mi kazu a mi to ne uzimamo, morate u servis da nosite koji je npr 20km udaljen od te prodavnice. Bolje da sam ceo dan sedeo kuci i smrdeo nego sto sam se vozikao po gradu na 35c i opet nisam nista uradio :D
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Pojavile se jebene zelene gusanice. ima ih koliko nećeš sad će biti govnarije :( Prošle godine mi sjebale 3 najveća bada! A nije ih bilo nigde, šta li će tek biti ove kada puzaju po zidovima :plac::plac::plac::plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
:thumb:,,,ajmo ispovjed...
Dobar dan gospodine napalo mi doma cvijece spideri ,bube svabe,usi,,ma jo gospodine samo da spasim cvjece,,,
Kaze on momak ne brini za 8kn ova vrecica rijesava problem , ja reko daj da te ljubim i ocu nesto jace?
-nemre nemas papire .
-necu valjda da spalim cvjece...
-me nece momak sam ti njih istusiraj...
-ajd rekao ja ubacim 5lit ode na pola vrecice,kad ono reko vidi bube svabe, usi ,spider samo ojacali ,,,,aaaa reko jeben ti poljo. fakultet i 8 kn,
-odo se ja danas igrat malo oko cure ,,,pustam joj muziku ,gladim listove, malo gledam sta ima ispod kad ono pafff ,spideri, buba svabe,ajkule....aaaaa 5x vece nego prije par dana,trcim brzo ubacujem 4lit vode ostatak vrecice mjesam,spricam,tusiram,,reko super nema sunce , sve bude ok,eto sunca ,stavljaj suncobran odo nesto pojest,gledam vani nema vise sunca, vjetar udara, vracam se nema suncobrana:plac:...
Ma samo da se rijesim vise tih zivotinja pocet cu ih sanjat......:plac::plac:
evo ih gamad:watch:
 

Prilozi

  • 111.PNG
    111.PNG
    1 MB · Pregleda: 82

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Danas...polomljen kljuc u bravi od stana :D joj majke mi zeludac mi se prevrnuo, na svu srecu imao sam u kolima brdo nekog alata koji stoji vec neko vreme bez neke prevelike potrebe tu, isplatilo se sto ga nisam vratio kuci :D ali srece kad sam izvukao polomljeni deo kao da sam dobio 7 na lotou
 
30.08.2015
67
122
33
Da se nadovezen na temu, eto kao i kolegi par postova iznad mene pojavile se gusenice na biljani i jos sto je najgore to je vec treci navrat da ih skidam i danas jos kishurina osurila,molim se bogu jah da mi se ne ubudja ,imam jos 10ak dana do harvesta.Jebene gusenice i to primerci od 2 - 4 cm zelene neke matere im,ostavljaju samo suve hedice tu gde su jele i kenjale koji otpadaju na dodir.

A sto se tih spidera tiche,ne mogu da opishem koliko ih mrzim.Evo morao kreciti i renovirati ceo prostor zbog njih.Nema tu leka.Ko ih jednom dobije ,borice se mesecima,ako ne i godinama.moraju fizicki da se uklone nema druge.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
udarila me budala sa automobilom i pobegla, sva sreća pa je jedan prolaznik slikao auto i vide se tablice, prosao sam samo sa ogrebotima od betona i malo se osećam ugruvano, kakvih sve debila iima u saobraćaju sačuvaj boze.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
udarila me budala sa automobilom i pobegla, sva sreća pa je jedan prolaznik slikao auto i vide se tablice, prosao sam samo sa ogrebotima od betona i malo se osećam ugruvano, kakvih sve debila iima u saobraćaju sačuvaj boze.
Sve najbolje buraz, moga brata je prije 5 dana kamion udario, dok se ovaj vozio na biciklu ka poslu, na svu srecu nije bilo velikih nezgoda..

Mene nervira, da se ne mogu tako lako iznervirati... imam zivce jake kao u konja haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000