Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Nije danas vec sinoc...
Razbio sam cfl 125w u sred growa.
IMG_20180318_202840.jpg IMG_20180318_202022.jpg IMG_20180318_202840.jpg IMG_20180318_202022.jpg IMG_20180318_202840.jpg IMG_20180318_202649.jpg
Nastavljamo ispod 24x3w full spectrum ali realnih 30w jer bournov regulator ne dozvoljava jacu struju.
Smisljam sta uciniti, napraviti e27 panel ili cekati ledice koje su odavno na putu, nadam se da stizu ovih dana...
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.076
163
Dodje mi susjed.Trebaju mu kljesta.Ajde dam mu i onda mu treba kompresor.Dam mu i kompresor samo da ga se rijesim.Onda me pita da mu jos dam i wd40.Jbt jucer je prodao auto dijelova za preko 600€ a sad nek mu ja dam wd jer on nema novca(oko 3€ je boca) i pocne mi prekopavati po ormarima sa alatima.Onda je vidio boju u spreju i wc dasku.I gle cuda i to bi mu dobro doslo:grrr:
ah ta divna jutra....
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
imamo letnje zombije FTWD, imamo s jeseni i proleca, TWD, iZombie, znation, ali nemamo zimske zombije !!! :grrr:

:lol:
 

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
Udjem u bus, krenuo do grada po cuveni BIOHEAVEN by biobizz, no u medjuvremenu ne shvatajuci koliko mogu da ispadnem glup iznerviram samog sebe spoznajom da mi je iz dzepa ispalo 2000dina. Mozda sam odzeparen ali ne verujem, verujem da sam glup, pa sam malko neurozan
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije nerviranje, vise razocaranje, ustvari zgrozen sam bio

Ne znate vi sta je dlakava noga.

eeeeeeeeeeeeeeee, na zalost znam, i to iskustvo najgore vrste...

long long time ago... (prosli milenijum) :)

ono, izlasci druzenja ribe... zagledanja, flertovanja, poceli zajednicki izlasci, zabavljanje...
i dosao taj trenutak, kad...
dlake od iznad kolena pa do pupka, sve bre dlakavo ko neka ovcica, ma sta ovcica, ko da je sa himalaja dosla, bljak.
zagledao ispod pazuha isto, samo sam ustao i obukao se.

par godina kasnije neki lik mi onako u prolazu kaze da je sa njom :D
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Krenem danas preko ceste, zeleno svitli, reko sad cu ja nabrzaka, lik mota, oce i on u autu da predje sto brze, valjda zuri i on sa posla kuci, sparina uvatila i njega izgleda, kontam ja to sve, ali majka mu stara, zamalo me pokupi, cm je falio da me unakazi, stao on i galami, psuje, ne ostavlja nista, kada je vidio da mu Bošnjo ide prema kolima, a on po gasu i ode ko da se ništa nije desilo.. Kako volim takve debile, zamalo me pokupi autom, pa stao psovati i prijetit, on kofol neka dasa švabska, a nije imao muda pričekati da mu dođem do prozora od auta da ga za grkljen izvučem kroz prozor i burek od njega napravim.. :grrr::grrr:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Stiglo mi danas na mejl . SEM ŠTO SU UVELI PROVIZIJU ZA UPLATE NA TEKUĆI - što do sad nije bilo SAD MORAM DA IM JAVIM DA NISAM VUČIĆ , NJEGOVA ŽENA, ŠVALERKA, dete , dvekar i slično .. da nisam DOnald Tramp , božesačuvaj ..itd ...
DA NISAM ONA MUŠKARAČA precednica vlade itd ... ne znam jel za svaku tačku posebno treba overena kopija originala kopije ili može đuture .......
Doći će i dan kad će poreska uprava imati uvid u naše račune u banci - pa će i oni moći da legalno drpaju tal od svake transakcije ....

Evo izvod iz izvoda ::::

Želimo da Vas obavestimo da je Banka shodno Zakonu o sprečavanju pranja novca i finansiranja terorizma (član 38. ’’Sl.
glasnik RS’’ br. 113/2017 ) u obavezi da utvrdi da li ste Vi funkcioner, član uže porodice ili bliži saradnik funkcionera, te Vas
pozivamo da se upoznate sa značenjima navedenih pojmova u sklopu ovog obaveštenja.
U slučaju da pripadate nekoj od navedenih kategorija, molimo Vas da posetite filijalu OTP Banke a.d. Novi Sad najkasnije
do 25.12.2018. godine i tom prilikom pružite podatke čije pribavljanje predstavlja zakonsku obavezu Banke.
Ukoliko nam u naznačenom roku ne ukažete da ste funkcioner, član uže porodice ili bliži saradnik funkcionera, i ne
dostavite podatke koje Banka u skladu sa svojom zakonskom obavezom od Vas bude tražila, smatraćemo da time
potvrđujete da ne pripadate nijednoj od navedenih kategorija.
Važni pojmovi – definicije:
FUNKCIONER je funkcioner druge države, funkcioner međunarodne organizacije i funkcioner Republike Srbije.
Funkcioner Republike Srbije je fizičko lice koje obavlja ili je u poslednje četiri godine obavljalo visoku javnu funkciju u zemlji,
i to:
• predsednik države, predsednik Vlade, ministar, državni sekretar, posebni savetnik ministra, pomoćnik ministra,
sekretar ministarstva, direktor organa u sastavu ministarstva i njegovi pomoćnici, i direktor posebne organizacije,
kao i njegov zamenik i njegovi pomoćnici;
• narodni poslanik,
• sudije Vrhovnog kasacionog, Privrednog apelacionog i Ustavnog suda,
• predsednik, potpredsednik i član saveta Državne revizorske institucije,
• guverner, viceguverner, član izvršnog odbora i član Saveta guvernera Narodne banke Srbije,
• lice na visokom položaju u diplomatsko-konzularnim predstavništvima (ambasador, generalni konzul, otpravnik
poslova),
• član organa upravljanja u javnom preduzeću ili privrednom društvu u većinskom vlasništvu države,
• član organa upravljanja političke stranke;
Funkcioner druge države je fizičko lice koje obavlja ili je u poslednje četiri godine obavljalo visoku javnu funkciju u drugoj
državi, i to:
• šef države i/ili vlade, član vlade i njegov zamenik;
BLABLABLABLA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener