Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
danas me hebeno iznervirao Hrvatski Zdrastveni sustav,
U tjeku sam rehabilitacije i nakon deset terapija razgibavanja i svast nes, sad opet moram čekati dva tjedna da bi dosao na kontrolu, pa ce mi dat nastavak terapija il sta???? ma hoče ku*** nece me zdrastveni sustav vidjet ni na kontroli... Jer nakon kontrole bi opet trebao cekat 5-7 dana da me upisu za reazgibavanje, i tako sve u krug....::ludak::::ludak::::ludak::::ludak:: odo kod privatnika:zvizd:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Reć ću vam iz svog iskustva čovjeka sa djetetom sa posebnim potrebama.Treba provat razumjet dijete i bolest koju ima i zato ja svoje dijete na vodim u igraonice,kafiće,bučna mjesta i sve što tu spada baš zato da ne bi potaknulo agresiju u njoj jer smo shvatili da je to okidač.
Nažalost ova rasprava kreće u krivom smjeru tako da ću opet ponovit.....ako nemate dijete sa posebnim potrebama i ako ne živite taj život i sve što on nosi ne možete razumjet ni takvu situaciju

Prva susjeda mi ima dijete sa posebnim potrebama. Njoj pukla cista na jajniku tokom poroda, morali joj dati lokalnu anesteziju ali je to naravno prošlo i na bebu i beba je ostala oštećena. Svakodnevno gledam kako ta nesvjesna žena muku muči s djetetom, frustrirana je i nervozna i ljuti se i vrijeđa dijete iz očaja zato jer ga ne razumije i ne zna što bi sa njim. Dijete ima 4 godine i još ne hoda, doktori kažu da je mentalno na razini od godinu i pol, no ja u očima tog djeteta vidim da je svjesno i itekako pametno, a zarobljeno u tijelu koje ga ne sluša i sa starcima koji pojma nemaju šta sa njim, i ne znaju da imaju zdravo dijete u bolesnom tijelu i ponašaju se prema njemu kao da je debil za cijeli život. Nema podrške, ne znaju da ga uz program rehabilitacije na koji idu, i svoju ljubav i podršku (i CBD bi pomogao) mogu postaviti na noge. Nema "Bravo sine, super si napredovao, još malo pa ćeš sam stati na svoje noge" nego "Pa ne možeš ti to, jebiga, šta se ljutiš kad ne možeš stat na noge"?

Znači oni djetetu umjesto podrške svaki dan ubijaju volju i samopouzdanje, a dijete sve razumije puno bolje nego što odrasli to misle. Ne primjećuju da na svako "ne možeš" dijete reagira i ljuti se, nisu u stanju povezati da dijete razumije značenje tih riječi i zato se još više frustrira i ljuti i udara sve oko sebe. Oni ga svojim stavom i svojim riječima svakodnevno održavaju invalidom umjesto da mu pomognu da napreduje.
Ne razumiju što dijete pokušava reći jer ne može govoriti, pa spremno zaključuju kako je dijete debil i ljuti se bez veze, jer je eto "zločesto" i šta još sve nije, ne shvaćaju da je svaki njegov plač poziv u pomoć, a oni mu je ne znaju pružiti jer ne znaju slušati...

Ne postoje "zločesta" djeca, postoje samo NESRETNA djeca sa neispunjenim osnovnim emocionalnim potrebama, i svaki problematičan čin je njihov poziv u pomoć, traže nekoga tko će ih svatiti i pristupiti im na pravilan način i dati im ono što trebaju.
 
Poslednja izmena:

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Kupujem vrecice za usisavac.Uzmem zadnja dva pakete u ducanu i platim.Kad dodem doma skuzim da su jedne vrecice 7kn po komadu a druge su 5kn po komadu.Vrecice su isti proizvodac,tip sve je isto.Neke stvari mi nece biti nikad jasne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Blader

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
56907693_10161637268650574_5013305755986558976_n.jpg 57001892_10161637259810574_8277643035961982976_n.jpg

ne znam di je ona tema za istorijske fotografije ni kako se zove ... search se pravi lud ... ali i ovo je odgovarajuća tema.

PRAVDA ! Službenici - uterivači pravde i zakona - LAW INFORSMENT !

Živo me zanim šta se odvija u ovim glavama dok hapse ovog čoveka koji se borio za neki .... ( ...) napredak ljudske vrste ...

- Izvini ali mi moramo da te hapsimo ... mi samo radimo svoj posao ili ga nečemo imati ..a niko ne voli da ostane bez posla .. pogotovo dobro plaćenog posla.

.......... sve mi ovo iide na nerve . videla sam i snimak ... kako je čovek mali kad ga hapse ...
 
Poslednja izmena:
27.05.2018
26
112
33
Neke stvari mogu pretrpit, ali me nepravda jako nervira ... Samo kad se sjetim kakvo je stanje u državi, i pogledam oko sebe mentalitet ljudi, sve me to nekako malo deprimira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
šalu je odneo đavo odavno sa ovih prostora ... nas jeste taj humor održavao svih ovih godina ... ali ovi nikako da zadenu malo i za pojas .. nego nema kraja ludostima naših političara i njihovih egzekutora.
u zoni Stare planine dvoje ljudi čistilo neku rečicu od đubreta . I ? Pa šta .. reći će neko ...to je za pohvalu ..

Napunili brdo džakova bačenom plastikom i ostalim što se ne raspada u prirodi ... i NEKO ih je prijavio ili kako su već dospeli kod sudije za prekršaje koji ih osudi da plate novčanu kaznu ...

Pošto je to VAN PAMETI - oni reše da neće da plate kaznu i da oće da idu u zatvor ... Kao da podignu awareness - "SVESNOS " - kakvo nam je društvo i država i pravosuđe .. i da se digne prašina na fejsu - jer se tamo odvija najveća politička i antipolitička aktivnost kod nas i kod vas i šire ... ( naravno to je prvobitno i bio cilj kad su pravili fejsbuk, između ostalog kao i za potebe prisluškivanja i pri-gledanja - službenog voajerizma )

Osim što uništavaju reke radi mini hidroelektrana - zabranjeno je da skupljaš đubre samoincijativno - ako nisi tražio - i platio verovatno - dozvolu od opštine.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slučaj je okončao Goran Čabardi iz Zelene stranke koji je samoinicijativno ( sad može i on da nadrlja ... ) platio tu kaznu ovim ljudima ..
Bog je reko laku noć ovde ... Nepravda je nova pravda -overena potpisom i državnim pečatom i svaki dan buja i buja ...

I verujem da kad budu legalizovali konoplju - da će to biti na restriktivan način - tako da se pare slivaju njima u džepove .. tj Njima koji i sad ubiru pare od prohibicije ... a ni hvala neće reći ljudima koji se za to bore ..

a pod 2 - evo šta su UMOBOLNICI NA VLASTI uradili u Aleksincu - Počeli su pre neki dan -tj u nedelju i posekli tri stabla na šetalištu , pa se narod pobunio .. a onda su jutros u pola noći izašli i nastavili da seku drveće koje ima više decenija i nije trulo ..tj nema ni jednog LOGIČNOG I opravdanog razloga za seču - sem pranja para za potrebe moćnika... Neko je provalio da seku lipe da bi ulepšali šetalište kineskim plastičnim palmama - ali ko zna možda i to osvane jednog dana ..

58704170_10218316141963240_7304341938461736960_n.jpg 60014999_10218316141683233_8650179136188317696_n.jpg
 
Poslednja izmena:
27.05.2018
26
112
33
ma jok, zato motam :D
a tebe ako nervira, prekini da varis, uzmi litrasku i prikljuci im se :lol:
(sala mala)
E jbg, ako na kraju moraš naznačit da se šališ nije to to :D

@Minja3 E vidiš, po ovakvim stvarima se vidi da se nešto iza ove svjetske scene dešava ... kao da netko vuče konce i da nas namjerno vodi u propast.
I to jako konzistentno i "pravilno" poslagano da tim istim oligarsima koji vuku konce sve ide u korist.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Minja3

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
mene nervira sto sam zaljubljive prirode u selebritice :p
evo na primer bela rada, pokidala sinoc na uvodnoj sceni nove sezone, tri puta sam odgledao, a i danas ponovo na tjubu :D

 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
pa sa svih strana nešto užasno .. i onda kad mislim da sam istrugala nerve za ovaj dan - vidim nešto ovako - na grupi IRKA

"Pomozite ko može, malo je ostalo. Dobar je momak. Nije prevara. Jbm ti državu. Druze ja u utorak idem na konzilij um ako imam 1500 e nece mi seci nogu pokusace da mi rade neko struganje sto kao kosta a ako nemam amputiraju mi nogu od kolena na dole skupio sam 1270 eura nadam se da je neko dobre volje da mi pomogne da ne ostanem u kolicima sa 30 god. Jel mi verujes sedim i non stop placem neznam sta vise da prodam jer necu u kolica a sposoban sam da zaradim samo nogu da imam. Hvala svima sto me podržavate i sto ste uz mene ali bi vas isto molio 50din 50 ko koliko moze da mi pruzi zadnjih 1000eura sam dao nemam vise a treba mi 1500 pa ako neko zeli. Jos jednom molim jer ne bi zeleo sa 30,god da izgubim levu nogu a pare su isključivo za lekove mogu i da slikam prijem u utorak u bolnicu. Ko zeli i moze oduzicu mu se.

ZIVULJ OGNJEN. ZARKA ZRENJANINA 80 26000 Pancevo 0665008245.

Hvala unapred svaku uplatnicu cu da cuvam i da se oduzim tim ljudima na bilo koji nacin. "

Ovo je neki drug postavio za ovog momka , nadam se da će uspeti da skupi .. ja ću sutra da mu uplatim poštom nešto malo para .....
( ako neko ne veruje - nek pozove telefonom prvo ,... ja ne verujem šta sam pročitala !!! Za Notr Dam ima , za bolesne nema ........ )))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and likfrik
16.05.2018
23
104
28
35
Slavonija
naneviro.....jos nitko za divno čudo a dan traje vec puna dva i pol sata :D ........ali zato su si jucer bas svi dali truda i bili uspjesni :D

...
nije dugo trajalo... jel normalno da vam postar otvori roletne i prozor i vice da se probudite jer je vdio auto pa eto da ne ode ako ste tu bez veze.. :D :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Danas ništa, prerano je još ;)...al inače gotovo svakodnevno na poslu i općenito u životu susrećem ljude koji se "okreću kako vjetar puše" , misle samo na sebe i svoju gu.... ::poguzi::, također kako bi uzdigli sebe pred drugima, te kako bi došli do svog cilja u stanju su lagati, pljuvati, glumiti i izmišljati do besvijesti ::nono:: ..."GLUMCI" :mad: :D na to sam alergičan
 
Poslednja izmena:
16.05.2018
23
104
28
35
Slavonija
Danas ništa, prerano je još ;)...al inače gotovo svakodnevno na poslu i općenito u životu susrećem ljude koji se "okreću kako vjetar puše" , misle samo na sebe i svoju gu.... ::poguzi::, također kako bi uzdigli sebe pred drugima, te kako bi došli do svog cilja u stanju su lagati, pljuvati, glumiti i izmišljati do besvijesti ::nono:: ..."GLUMCI" :mad: :D na to sam alergičan
oce to tako... a zapravo sve to sto se nazova ljudima oko nas a nije to isto, treba gledati iskljucivo na nacin da postoje koliko ih bas moramo trpiti jer na nas mogu utjecati samo onoliko koliko im mi sami dopustimo... i da sve odmah poreknemo :D tu su napravno i par bliznjih i najdrazih koji su isti takvi al eto jbg. ne mozemo/zelimo se makniti od njih pa se to i da istrpiti, a onda ostale igoriras na duplo za kaznu :D :D :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi