Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
lol, veoma duhovito, ti na kompu gledas serije i filmove ili ih skines u hd pa na tv?

jos jedno sranje, crko i telefon, ne razumem, net radi, kablovska i fon ne???
bem im ruter :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
lol, veoma duhovito, ti na kompu gledas serije i filmove ili ih skines u hd pa na tv?

jos jedno sranje, crko i telefon, ne razumem, net radi, kablovska i fon ne???
bem im ruter :D
ja ih npr ne skidam, nego povezem hdmi kablom i gledam na tv-u-
nego sto nisi ugasio tv kad grmi, izgleda da su one price kad grmi
da se gasi tv tacne :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da znas, sinoc sam procitao 30ak strana vitez 7 kraljevstava :D
ali radi laptop, tako da idu 4 ep legion-a
e da, ona struja sto sam osetio po rukama, sad pricam sa majstorom sto je bio po tv, vrlo verovatno bi i on crkao da nisam nesto kucao pa posluzio kao uzemljenje.
ali sta je zanimljivo, ono kad komsiji crkne krava, :D svi kukaju kako im nesto crklo, bojleri, tv, kompovi... pola komsiluka, cak i na drugi kraj sela, kod majke pola zgrade u qrcu :D
e da, bio da obidjem curice i nasao mrtvog pacova, dal ga spicio grom ili udavila oluja.
nikad nisam gasio uredjaje kad grmi, a nije da nije udarao grom u drvece ispred kuce, 4 puta u zadnjih desetak godina i sve ok, osim sto pocepa dafine, ovaj je bas jak bio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
mozda si Bogu nesto zgresio pa udara tako blizu cesto, mozda je vreme da odes do crkve
ili uradis neko dobro delo xaxaxax
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Pravac u crkvu
s0439.gif
 
  • Haha
Reactions: Badi

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
gott ist tot!!!

sto bi rekao her nice :D

dafina je jedna sorta vrbe, sa trnjem, nekakvim "maslinama" i miiiiiiiiiiirise u pm kad cveta, pola ulice u maju/junu, samo je problem sto privlaci gromove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

blue

Aktivan Član
13.08.2017
189
429
63
37
Nervira me sto sam shvatio da sam luzer. Cega god se uhvatim nista mi ne uspe. Nisam nezavisan, imam dve hronicne bolesti, jednu psihicku jednu fizicku, ne mogu da radim, zavisim od roditelja, ma sve je shit. Ovo mi je drugi grow u prvom su mi propale biljke, u ovom drugom imam jednu vecu od dva metra posadjenu u aprilu, pokazala pol a jos ne cveta... znam da zvuci kao puno kukanja ali tako je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jos prosle godine kupio dva para pantalona u armi sopu i posle mi se nesto nije svidjalo kako mi padaju dole i ostavio ih, dal sam zelene obukao dvaput a crne jednom.
i tako, stoje one, a ja imam samo neke stare bermude i neke odsecene farmerke...
porsto nemam sta da nosim po ovim vrucinama,; i tako ti ja sinoc odlucim da odem do snajderaja da mi to skrate...
probudio se, jedna kafa, druga kafa, treca ... e pa dosta je, aj sad na posao :D
a kad ono 35+° i tako ti ja tabanam po betonu i asfaltu, poceo vec da se topim i napokon stigoh... ali samo da procitam da su na godisnjem :lol: