Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Nije mi jasno koliko neki ljudi mogu biti prokleti i to još bez ikakvog razloga?
Kako im nije nimalo žao?
Već se zadnjih par godina pitam kome smetamo moj bicikl i ja?:)
Nažalost nemam mogućnost držati ga unutra, uvijek je zaključan vani ispred zgrade na mjestu predviđenom za bicikle. Probušio/li su mi gumu već najmanje milion puta. Svaki put, prije nego ju ponovno zakrpam u njoj pronađem zaboden čavlić, špenadlu, trn i sl. gluposti al ajd zakrpam ju i vozim dalje. Danas su mi prokletnici s nožem prerezali vanjsku gumu, zamislite...koliki ološ moraš bit za tako nešto:grrr:...i sad šta, moram dat 500 - 600 kn za novu vanjsku radi debila a kad ju popravim jazavac će mi ju ponovno probušit.:grrr:
Gledam svoja posla, ne radim niti želim ništa loše bilo kome, stvarno ne znam više jel to iz obijesti, ljubomore ili koji rac više...:objesen:
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e pa trista svasta...

ustadoh jutros i krenem prema kupatilu, nesto smrdi?
ok kanalizacija mozda nekako,... u kupatilu ok???
vratim se u hodnik, opet smrdi, dole, gore, nista bre, samo u hodniku!?!
sta je ovo koji sebastijan?
onda skapiram "miris", dolazi sa tavana, na nesto crknuto.
sad me strah da idem gore i skidam macku, goluba, sta li vec :lol:

i kao da mi to nije dosta, malopre perem ruke, a slavina iznad lavaboa se probusila/istanjila pa prska sa strane???

odo sad da proverim rernu, da mi ne zagori klopa :D

e da, jos nesto, oni pijanci (sto ponekad dobiju po samar)
eno se dernjaju jos od podne, ali zavukli se kod jednog u kucu/dvoriste; izvan radijusa dejstva su :D

i nije jos gotovo, malopre na igralistu prospem guaranu po tek otvorenim rizlama!

:grrr:
 
Poslednja izmena:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Mačke mi jedu živce svaki dan, cijeli dan
Prva kuća do mene je uglavnom prazna, ali dva tri puta godišnje na mjesec dana dođe vlasnica, mahnita talijanka, i dovuče sve mačke kontejnerašice iz susjedstva i bogovski ih hrani. Ona ode, a mačke ostaju. I rađaju još maaaca. Ne smijem vrata od kuće ostaviti otvorena ni minut. Ni prozore... uleti gamad unutra, prevrne smeće, penju se po stolu...
A da bi život bio još ljepši brinu se moja dva psa koji laju na mačke cijeli j*beni dan i cijelu j*benu noć. Dođe mi da ih izrešetam sve.
Nekako ću ih morat pohvatat i prebaciti negdje. Ali ima ih pun qrac i nemam pojma kako to izvesti.
I još uz sve to ne mogu djecu nikako uvjerit da ne hrane hebene mačke i da ne pokušavaju pripitomit mačiće. Za njih sam teški zlikovac
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
To se zove iskustvo i mudrost - Rješenje :D
Pokazat ću filmić djeci kao dio obrazovnog programa :D
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: Minja3