Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
To i je ono što nije pošteno.:) Pređem dnevno i po 20 km, ne silazi mi se sa bicikla baš svako malo...kako ti npr. ne ugasiš auto svaki put kada staneš na semafor?
Ne vidim zašto bi biciklist morao sići i gurati bicikl kako bi prešao, po čemu je to sigurnije? Fino stanem, čekam...vidi me, stane i ja samo gas...ne vidim problem.:)
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: budalin

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
@Badi najbolje i najlakse je razumjeti tvoju situaciju ako si i jedno i drugo prevozno sredstvo koristio (koristis) :) al generalno, druze Badi, kultura u saobracaju je davno otisla gdje ne treba. U Njemackoj su biciklisti zasticeni zakonom pa kad vidis jednog da se priblizava prema zebri a od zebre je udaljen "jos samo" 5 metara, kocis bez razmisljanja. Ali isto tako se prije neki dan desilo da je jedna zena pokupljena na prelaznom, pometena. U svakom zitu ima kukolja, medju svim ucesnicima u saobracaju i svi grese...iskreno, vise mi smetaju auta na cesti i kako ljudi voze, za mene naravno sporo ali za njih je to dovoljno . Neka prica ko sta hoce , ti znas da li vozis odgovorno ili ne i ako pazis na sebe u saobracaju, pazi i na druge (radi sebe):thumb:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mi smo problem, uvjek i sada, nikakav grad, mob, nebo, mi, samo mi smo i uzrok i posljedica svega sto prolazimo....mi kao ljudi nismo još kadar da svi budemo čobani, da ovce čuvamo samo, a di smo od pčelarstva tek, a da bi bili čuvari sebe, ajme kud sam ošo ha:smoke:, to je na nekoj drugoj planeti garant....mi smo krivi, niko drugi, :razvaljen::
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
bio u nekim državnim upravama, znači nisam imo bolove u želucu take nikad, ni nakon 3 dana lokanja, kao danas nakon 4 sata slušanja laži i prenemaganja....ne da su uhljebi, to su paraziti debilarusi na najjače...di se tako namnožili ti debili, kako, odkud u pm....nema nigdje više kretena, idiota, neukih, mutavih, ljenih...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and budalin

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
jel i kod vas krenule smrdibube?
jbte, nekad se znalo, kraj septembra, oktobar i cao.
ovo sad sezona cele godine.
bem ti klimu.
tesko nasim biljkama najesen :(
još prije par tjedana sam spazio gamad da mi se sakriva i hibernira po kotlovnici, garaži, mislim da nam biblijska vremena govore o nekakvim najezdama kukaca u početku kraja....hbg, biljke su nahebale da...nisam siguran dali sam ja kriv što sam cijeli prostor grijao, jer pripreme pčelarske u tom prostoru imamo, skladište, ali gamad je nanjušila zonu da...inaće obožavaju hmelj koliko sam spazio u mojem okruženju...