Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ovo je najezda a ne 3 smrdljiva martina :D sve neki prirodnjaci a kukaju na 2 bube u kotlovnici :D :D :D
da :D i jos nisu toliko smrdljive kao s jeseni,
danas imao blizak susret sa jednom (nakon duze pauze (pogledati prethodnu stranicu)) i instinktivno odreagovao i ono, smrducka, al' bas malo, onako, nesto kao kad te neki miris podseca na nesto, ali nije to to :lol:
 

masan head

Aktivan Član
27.03.2012
768
15.805
333
kad dodjes na pcelinjak i vidis da su ti sve kosnice prazne,ne mogu sebi doci. Vjerojatno korona odradjuje svoje. I onda nakon svega hoces u kupovinu a nema nista, za poluditi! Dokle ce ovako pitam se... 04.04 ne mogu ici na vjencanje svoga rodjenog brata radi svega toga. Bas je lijepo krenulo!
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Meni je danas (večeras) digao tlak sopstveni ljubimac... Prvi put od kad je kod mene je odbio poslušnost, i izletio iz dvorišta na cestu, i to za dlaku ga je mogao komšija lupiti autom... :crazyd:
ali nije pa je sve ok , meni ovi u ulici kenjaju zbog parkinga a ovaj gore prati ko dolazi i kad ja idem nekam kad se vracam ,....... ko freaking nadzorna kamera iz doba juge .... ( dok ga jednom ne prehitim s tog njegvog balkoncica xD
 
  • Haha
Reactions: Badi and sale82ful

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Nedelja, idealan dan za uzivanje, uzmem prvo stolicu, pa stap i mrezu, ponesem i kabanicu za svaki slucaj, keks i tunjevinu, ukradem malo pilece dzigerice od psa, da probam lesinara ribu, skuvam crni caj i napunim termos, sinoc cupnem malo od bubbe i osusim u rerni da imam za danas, upalim auto i u pekaru po leb.
Taman dosao na vodu, razvukao stolicu, izvalio se, naspem caj, gricnem keks i montiram stap, sve sam si nastimao, sjedam i zabacujem, zvoni mi telefon, žena, zove da moram otici kupiti djetetu hranu. Fak mi, pa dje me sad nadje kako ne rece sinoc ili jutros, planem kad sve ne pobaca u vodu. Suzdrza se jedva.
Sta cu, spakujem se i kuci.

Jadno muško.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
...šta me danas iznerviralo? Danas!? Ma zadnjih deset ipo' godina!!!
Otvorim forum, kliknem na nove postove, masa blentavih pitanja... ništa, ajmo pobacat u groblje...
Pogledam statuse, ono opet blentava pitanja...
Pa dobro ebem mu sve, kolko ljudi mogu biti lijeni i blentavi, da nisu u stanju odvojit barem nekoliko dana po sat-dva za ono što ih zanima? Zar je toliko kompliciran ovaj sajt, da nisu u stanju shvatiti kako stvari funkcioniraju? Jesam ja možda taj koji je blentav, jer meni su 3 mjeseca čitanja i istraživanja trebala, da bih svoj prvi post napisao :(
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Da li neka planeturina opet ide retrogradno ili je do ove vetrine što duva stalno već 700 dana, jeste vi ljuti ovih dana, al' baš ono malo jače?
da ljut , na*kan sam cjeli dan .... promet mi jede zivce ( onak dodje mi 70 puta da se zabijem u idiote i zguram ih sa ceste ) .... al nvm to je još ok
u zadnje vrijeme mi u momentu tlak dizu ljudi koji neznaju komunicirat neg misle onak da sve ide telepatski ........ ma joooj da ti ne pricam mislim da nemaš dovoljno vremena :S