Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Danas?
Ništa, kao i uvijek, a ništa uz malo Anger Management Issues ::poguzi::::ludak:: bude sasvim dovoljno da si s*ebes dan, tjedan, a uz malu pomoc srece (koje je naravno na bacanje) i zivot.
I tako je danas mrvljenje svijezeg cvijeta moje zene jednom rukom malo po malo dovelo do toga da su stradale tri biljke(bore se za život, vidjet ćemo sve), zena i ja se zakrvili, plac-vriska-suze i za kraj se malo izmlatim vratima od sobe po glavi...
Sve to zbog apsulutno ničeg, a nije prvi puta. Stoga dragi moji, ne pricam vam samo sta me je iznerviralo vec se javljam i iz drugih razloga..
Da nema medju vama kakav psihijatar/psiholog/psihoterapeut da malo popricamo, imam puno toga za rec. Godina i godina za pričat imamo, komunikacije nece zafalit :D
S toga eto, ako se tko i profesionalno bavi tudjim problemima i ima volje za slusat jos jednog u nizu, ja sam tu i PM mi je otvoren za kakvu komunikaciju :D

Peace and stay calm. Fuck the thin nerves!

:respect:
 
Poslednja izmena:

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
pas, srusila mi je sensicu prevrnula teglu, zatrpao je ponovno i zalio malo vode napola se presavinula u stabljici gore je neostecena,valjda ce se oporavit...
a taman joj krenuo 3kat.ionako borbu vodim s sjemenkama 6-7 upropastio zbog nedostatka sunca, pa puz pa pas.
siju bi joj mogao zavrnut ali da, calm down idem povuc koji dim

p.s. udahni duboko grona i ja trebam
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Auuu, živci moji drž'te se...
Ajde, malo je utješno da je životinja, nije čovjek to napravio...

Edit:
Ti si ih poredao ovako zbog slikanja, ili možda ipak nije životinja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
Imamo novog mačka, malog, popišao pseći krevetić onaj sa jastučićem dva'espeti put, a to je veliko i mora se prati prvo zid jer je velik, pa onda jastuk, sve posebno i tako svake nedelje, sad je isteran i vrata su mu zatvorena, do daljnjeg, sledećih par nedelja mu je ključno za ponovni ulazak u kuću :) Djubre..
IMG_9889.JPG
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
nije me iznerviralo vise uplasilo...
stavio sam cili sos u blender i ili nisam dorbo zatvorio ili zato sto je bilo
vruce stvorio se pritisak kad je poceo blender da miksa i prsnulo mi je u oci,
prvo sto sam pomislio, jbg odoh u klub sase matica. :D
srecom evo vidim dobro, malo me peklo al mlaka i ladna voda sve sprala :)