Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Onak lagano me nanerviralo to kaj ne znam jel sam se napusio do te mjere da ili fakat sam high as fk ili sam glup il mi ovaj mob ne da pristup chatu ili chata vise nema... I reko di da se ono izjadam pozalim i tako to... Reko idem u zemu kaj me nanerviralo jer fakat sam se ono nanervirao i izbedirao na par sekundi i kaj se onda desi... Jbt nisam mogel nac temu pa meni se cinilo godinama .... Katastrofa čoeče...
I da stvar bude gora cujem one likove na tv o koroni i sranjima i kak bi još zatvarali i neznam kaj jer njih fakat nemrem slusat vise jbg samo kenjaju muka mi više...

Valjda bu mi bolje sad kad sam se izjadal....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
ma krc..ako dizes 10x100kg u seriji..120 izbacujes bar 3 puta.....sa koliko se zagrijavas na benchu ?
edit:

al da ne oftopičarim..mene si ti nazivcirao sa tim ..ja ne mogu !! :)u ovoj temi moras biti naživciran
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma nisam testirao, do prije mjesec dana sam komotno svaki trening dodao 1-2kg i sad je stalo. smiley9934 Dodes do granica kad tad...Ne zagrijavam se u benchu, time potrosis snage. Zagrijavanje radim druge vjezbe prema uputama trenera,nikad problemi sa ozljedama zbog tih stvari.Samo me lumbalni zeza genetski.Moram pronaci recept za neki masazni gel sa ovim trimom sta mi ostao. :D
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
narucim tv pre 10 dana preko neta, kao akcija snizenje, stigne tv, namontiram ga, ono u gornjem
sredisnjem delu crni pravougaonik. nazovem nakon sat vremena, kazu odnesi u radnju. odnesem sutra,
lik kaze puko ekran. 10 dana posle toga zovem da vidim sta se desava, kaze operaterka
tv je u servisu javicemo vam. posle nekoliko sati mi salju poruku kao nakon
prvog testiranja reklamacija nije uvazena, nastavljamo sa testiranjem kako bi resili to.
nadam se da mi je ta poruka stigla cisto da me otkace ili stvarno nemaju nameru
da rese sve u moju korist.
ja kolko znam nisam ostetio SAM tv za taj jedan sat.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ja čim čujem riječ televizor odmah se iznerviram jer se odmah sjetim kad mi je grom udaril direkt u antenu i spalio mi 5 televizora u kući, sve playstatione, media playere, PC-jeve, elektroniku od Buderus peći za grijanje i toplu vodu, antenu našao 100 metara dalje u polju i kao šlag na kraju odvalilo mi dio stropa u kuhinji gdje mi cigle koje su pale zamalo ubile ženu, poklopci od svih razvodnih kutija su frcali ko meci i to sve oko 10 navečer pa još čekaj elektru u kmici da promjene glavne osigurače na kući.
I onda još dođe rješenje od lopovskog osiguranja, kojeg sam čekao 2 tjedna da uopće dođe na procjenu, da me uopće nije grom ni pogodio.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Precjenjen... :razvaljen::

Nema chata, i mene to neki dan nasekiralo.

Hehehe, ima i gorih stvari od tog što nema chata. :razvaljen::

Ja čim čujem riječ televizor odmah se iznerviram
Tako je. Osim toga, meni tv služi kao monitor kad skopčam laptop. Ne pamtim kad sam gled'o neki program na tv-u.

Nego, da se vratim na temu,
Iznerviralo me to što me ni danas nije ništa iznerviralo, a nervozan sam po prirodi. :razvaljen::

Izgleda da je do vutre. :D