Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Pa sta si radio crni venlo? Mene su nedavno na slavonskoj skinuli jer sam vozio 110 i samo su mi soma kuna kazne napisali.
Da ne dobim po nosu za spam...mene su danas nazivcirali iz leasinga jer me po njihovom vec dva dana pokusavaju dobit na mobitel a ja, gle cuda, nemam niti jedan propusten poziv :grrr:
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Krepo mi auto i sad me zivcira to kaj lagano shvacam da me nema ko pošlepat... Oderat ce me vucna sluzba :( gad nece upalit opce ....
Vutre se ko po obicaju nema nazalost...
Još nisam ninzavrpio neke projekte koje sam ooceo u 10-tim mjesecu..... Al sve me to nazivciralo na 0,01desetinku sekunde ..... Jbg samo chill xd
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
da se i ja upisem nakon lijepog dana u prirodi setnji, snijeg fino napadao kako treba za Bozic
dodjem doma a kalendarska cokolada namjenjena jednoj curici cijela rastrgana, nijedne cokoladice nema
glupaca se naljutila valjda kako sam je ostavio doma i nesto morala ukrast pojest a i ima tu naviku da sve pocisti
evo cetvrti put cistio rigoleto, bitno da je ispovracala coksa otrov za psa.
sta ces' idem smotat:rofl:
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Ljut u tri pm. Na sebe, ženu... što smo dopustili da sve one loše strane digitalne povezanosti i dostupnog idiotizma uđu u kuću
Inače nisam baš komunikativan. Ma i jesam kad se razgovara, kad postoji nit. Kad želim saslušati i kad se sasluša. Kad je zajebancija, onda je zajebancija-sve štima.
Ali kad je komunikacija na razini dosjetke, internet komentara, youtuberskog kretenizma, kokodakanja - koji su samo to i ništa više... Gadi mi se. Pozerstvo, izglumljavanje...
I sad gledam djecu kako postaju upravo to. Problem je što su i ostali klinci takvi, vršnjačka kultura...
Užas nad užasima
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
:)
Sad gle ovo. Mala je talentirana, pokazala je strašnu želju za sviranjem. Pilala nas je do iznemoglosti i sad ide u glazbenu školu. Klavir. Pod njenim utjecajem i mali je inzistirao. Ide u glazbenu. Gitara. Ide im odlično. Ustvari, išlo je
Djed planinar. Ubijali ga u pojam da ih vodi. Realno, to ga ograničava, ali vodi ih. Kaže da su "Jebene divlje koze". Opet- bili
Košarka
...
A situacija je ovakva. 1998 sam bio u vojsci i od onda nemam tv. Imali smo aparat, ali bez programa, reklama... Crtići na dvd, hard, filmovi, dokumentarci... internet pod kontrolom
Do korone. Tv škola, online... Jebiga, dali maloj mobitel... znaš što sve ide s tim. Mi popustili
Čudo koja promjena u godinu dana. Od zajebanih i zdravih divljaka, postali sedatirani pametnjakovići, bez volje za išta... Glupo bezobrazni i misle da su cool
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Problem smo mi..brontosauri..mi smo ti koji smo presli iz analognog u digitalno,pa smo zbunjeni.
Klincima je to normalno...borba sa tim je borba sa vjetrenjacom!!
Mene to ne ljuti.....
Cinjenica je da sam ja kao klinac kopao kanale preko omladinske zadruge za vrijeme raspusta... a danas baka prase okrece milione ,a kanal nije niti vidio ..osim onoga na YT...on ima svoj kanal
Pa tko je tu glup???
 
Poslednja izmena:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Uff, tema je za popizdit :D
Ma žao mi je ustvari što je tako.
Evo ih pored mene, pustio ih sa aparatima. (I ja na jednom) Nije ih čut. Pogrbljeni, lamataju palcem, plitko dišu...
Sad će bit svega kad im uzmem. Svađa za 2 minute
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Buahahaaaa
Show program. Uzeo im aparate i nakon par minuta počelo nezadovoljstvo. Vani kiša... Nemaju pojma što će sa sobom. Počinje biti nategnuto, pa podjebavanje, svađa, dreka...
Dao sam im prijedlog. Ili ću im ukinuti pristup medijima na neko vrijeme, ili će sjesti na pod, uzeti komad gline i u apsolutnoj tišini zatvorenih očiju 20 minuta modelirati ljudsku glavu
20201227_144529.jpg
Nastavili su i poslje u dobrom raspoloženju