Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Jbt, osjetio se i kod mene, ali 3 sekunde jedva nesto malo, sjedio sam mirno u tisini cekajuci neku papirologiju, kad osjetih podrhtavanje blago. Meni bilo zanimljivo, nisam odavno to osjetio, iako ih je bilo.
Dok u Hr je napravilo haos a i u Bih o_O

 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Pobjeglo mi par kapi neem ulja po najdražim patikama, prelijep miris.. A opet tolika sitnica u usporedbi s potresom...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ko zna na šta će ovo da izadje. Prije par dana nas ubio vjetar, obarao stabla, dizao krovove...sad nas hoće i potres. Ja bio na ručku na poslu, ali nije drmalo, nego se zaljuljalo minimum 10 sekundi, pa je stalo, i onda još nekih 5 malo jače i tada smo počeli izlaziti iz objekata. Nije nam bilo svejedno.

Ne smijem ni pomisliti kako je bilo gore oko Zagreba, kad je kod nas ovako zaljuljalo. Baš se osjetilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and budalin
27.01.2016
185
237
43
59
Ko zna na šta će ovo da izadje. Prije par dana nas ubio vjetar, obarao stabla, dizao krovove...sad nas hoće i potres. Ja bio na ručku na poslu, ali nije drmalo, nego se zaljuljalo minimum 10 sekundi, pa je stalo, i onda još nekih 5 malo jače i tada smo počeli izlaziti iz objekata. Nije nam bilo svejedno.

Ne smijem ni pomisliti kako je bilo gore oko Zagreba, kad je kod nas ovako zaljuljalo. Baš se osjetilo.
Bilo je jako stresno. Svašta sam prošao i doživio ali ovo je bila najveća nelagoda koju sam osjetio u životu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rinche and xx_tani

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
Katastrofalno je bilo. Bila sam na poslu kad se to dogodilo. Kao da je netko rukama primio zgradu i protresao je. Srecom, proslo je bez vecih sranja. Doma me docekao mjestimice razrusen krov i dimnjaci i tu i tamo koja polica razrusena.
Ne mogu zamisliti sto prolaze ljudi koji su ostali bez kuca. Uspjelo se par nas organizirati pa smo krenuli sakupljati potrepstine i bas sam odusevljena koliko se ljudi odazvalo vec nakon samo sat vremena od objave na fb. Sutra krece prva tura prema okolici Petrinje. Ocito nam trebaju te nesrece da bi ljudi bili slozni. Malo sam se raspisala :)
Ono sto me iznerviralo u svemu tome su, ne znam ni sama kojim imenom bih ih nazvala, neljudi koji pucaju petarde i vatromete. Ja se cimam, a da ne govorim o svojim necacima i drugoj djeci pa i odraslim ljudima koji umiru od straha.
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Danas me iznervirao potres a više od toga poziv bezobraznog korisnika sat vremena nakon da zašto njemu ne radi maxtv!? Pa mamu ti milu bezosječajnu sebičnu... znači imaš krov, struju... vjerojatno i grijanje ,al zamisli stao ti max tv! Amebo jedna nezahvalna! Fuj! Sutra nejdem na posel neg idem pomagati unesrečenima. Stvarno ljudi odlaze u k
 
14.05.2019
4
17
3
34
mene nerviraju debili koji pljuju jedni po drugima, pogotovo u ovakvim vremenima... index hr objavio snimke koje su ljudi sami slali iz raznih dijelova hrvatske (znaci ne petrinja i sisak, nego recimo osijek, dalmacija itd), da se i tamo treslo, ekipa pise stvari tipa "mater vam jebem i vasim reklamama, pa kaj na ovome zaradjujete" "da bog da ti reklame na sprovodu pustali" ili tako nesto, kao kakvi su to novinari, objavljuju snimke kak se bor ljulja (u osijeku, 260km dalje)... uzas... ovaj gore post me podsjeca na jos jedan od izljeva te maloumne nekulturne bagre... moralni junaci, bitno da si ti njega popljuval, da si objasnil na cemu treba biti zahvalan, i da si se pohvalio da bus sutra isao pomagat dan poslije, nakon sto su sve sluzbe vec tamo i 1500 ljudi tamo otislo... ti si olicenje moralne razvijenosti... treba ti dat nagradu... po mogucnosti baci selfie na putu do tamo, stavi neki kool hashtag... pohvali se mami i baki kako si bio spreman ici pomoci, najvjerovatnije ces biti poslan nazad jer je vec 1500 volontera tamo kada je trebalo...
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.281
358
Gledam jučer, strka na cestama, a glupa novinarka stoji na sredini ceste, iza nje vatrogasci pokušavaju proči i tražit preživjele. A glupača, lovi dedu i pita ga, nešto u stilu, gdje ste bili za vrijeme potresa, a ovaj pun cigle, vjerojatno ju ni ne vidi... onda su je maknuli sa ceste, da bi se glupača, nasadila ekipi koja nosi grede od kuča, da auti mogu prolazit!
To me iživciralo više, nego što mi je kuča brejk dancala!

@pannonian, sjećam se kad je došao nečak, a stari ima stari tv, a ovaj gleda šta je to iza tva:)
Onda kada klincima kažeš, da mi nismo imali internet, oni pitaju, šta cijeli dan:D
Internet pomogne, ali više štete, nego koristi!

I kao šlag na tortu, šečem psa, a umjesto šlaga, drek na klupi IMG_20201229_101652.jpg pa da mi ga/ju je bilo vidjet. Stoka!!!
 
Poslednja izmena:
  • Angry
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and pannonian

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Noćas sam vozio valjda 700km jer sam podstanar blizu epicentra, ali nisam bio tamo... stanodavac me zvao da će doć ujutro potpisati papire o obnovi fasade (tek sad kad su se ***** počela događat to njima padne na pamet) i da će usput uć u stan pogledati jel sve okej jer zna da nisam gore.... ali ne zna da imam pubertetlije kojima treba još mjesec i nešto sitno do kraja.... na kraju bila akcija selidbe, svašta neşto...
20201229_231816.jpg 20201229_230957.jpg
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Razumijem frustracije, ali zar se moramo tako izražavati?
Da se razumijemo, i ja jako lako planem i kažem svašta.
Prednost pisane komunikacije je u tome što imamo dovoljno vremena za pročitati i razmisliti želimo li objaviti napisano.

E da! I mene je iznervirao taj post :p