Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.116
163
otkazana mi posiljka, pa me malo iznerviralo
sta znaci morat cu do austrije koja mi najbliza, sto znaci morat cu test radit da bi mogao preko grane ako me puste uopce.
ljuti me sto je pandemija narusila nabavljanje bez problema kao ranije, treba se obezbjedit valjda pa si miran
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Sva obiljezja iznudjenog prekrsaja ali sam kriv sto sam ga napravio.
Iznudi mi moja draga drzava 400 €.
Vozio sam 50 km na sat. Oni su vozili preko 100 da mi stignu upaliti senzorom semafor pred nosom. Dozvoljeno je 60.
Oni kroz sofer sajbu u meni vide lovinu a ja u retrovizoru u njima pijanog vozaca, mozda tatin sin u bmw-u, mozda frustrirani muž... mokar i sklizak kolnik, prva kisica nakon ohohohoooo... večer pala debelo, mračak.
Mogao sam zaleci na kocnicu i cekati da me ubije ili...
Dva vozila ispred mene su proletila kroz brzo treptavo zeleno i narandzasto...

Uhvatio sam i ja narandzasto, jer sam vidio da se pali crveno u lijevom bocnom retrovizoru.
I skrenio pred kuću.
Oni su stali i kaznili me.
Bila je kazna veća dosta, al' sudija mi ublazio radi okolnosti koje sam ispričao.
Mogao sam traziti sučeljavanje sa policijom... jer mi inace nece pokazati snimak iz presretaca.
Platio sam kaznu.
Uglavnom, jeziva drzava.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
eo, mene danas malo iznerviralo šta moram ići u javnu instituciju opet :D
bila sam i jucer :D
rade od 9-12
i ceka se tjedan dana najmanje, tj, salju postom
al ja sam u 5 do 12 (ili manje) dosla tamo i... super je ispalo...malo sam lagala da mi je jako, jako hitno

eo, pa sad ne znam di bi: jel me kaj razveselilo ili iživciralo :D
pgotavo zato jer sam mislila da ću taman doci na pauzu :D
šta se nije pokazalo tocnim :cool23:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Fly Tick GIF by PBS Digital Studios

:grrr: Jaao što obožavam kad me čopi za mošnju::ludak::smiley9934, i to još neki mikroskopskismiley9934
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Jaooooo pa udem u outdoor dnevnike pa nikad gore kao ove godine nije bilo sto se tice vodenja dnevinkaa... ne razumijem zasto ga je krenuo/la vodit kad ne vodi...... hhhhhh.....::poguzi:::(:fuck::crazyd::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo