Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Sto neka mama pustila da mi se sin igra sa njenom cerkom 15minuta da bi mi nakon toga rekla da joj cerka ima upalu pluca. I to dovede cerku u park gdje su i druga djeca ukljucujuci i sina mog.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.043
2.718
twitch.tv
Sto neka mama pustila da mi se sin igra sa njenom cerkom 15minuta da bi mi nakon toga rekla da joj cerka ima upalu pluca. I to dovede cerku u park gdje su i druga djeca ukljucujuci i sina mog.
Upala pluća brate ti je zarazna samo u prvih 72 sata inkubacije virusa. Veće je pitanje sta to dijete radi uopće vani ali Ajde.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svejedno

goldtouch

Banned
Banovan
01.09.2021
58
200
33
ogrebao sam auto.
gledao na netu neki flomaster/olovku za ogrebotine pa me zanima vase misljenje.
nije skupo ali deluje mi kao bacanje para, mozda ako nakon svako pranja "crtas"
po auto je je ogrebano.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.357
258
Sam sebe sam iznervirao... :poop: Niko drugi me toliko ne može iznervirati.

3 sata sam flexom šmirglao neki rđavi smederevac da bih završio, okrenuo se i skontao da sam zaboravio zatvoriti vrata od kuhinje. Oblak prašine, gareži i rđe u celoj kući. Bukvalno sve jedna stvar u kući sem je*enog smederevca ima sloj tog sranja na sebi. Sve police, nameštaj, sudovi, zidovi, podovi, odeća, posteljina, tepisi, hrana... Od poda do plafona!

Izgleda mi 3 sata šmirglanja nije dosta pa će biti i 3 dana čišćenja... ::sex:: Ne znam ni gde bih krenuo. :oops:

Još nemam ni šta zapaliti. Srećom, nađoh 4 keksa u zamrzivaču, sve ću ih pojesti samo da se otkrave malo.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Moja doktorica nema podatak koja sam krvna grupa, sad sam kontaktiro hzjz pa da vidim šta će ti genijalci reći.
Ne želim vadit krv samo radi toga.