Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
nazalost elephantore istina je mnogo gora...
ostrije nokte i zubala imaju ostrokondzule...
jer ono ostro-kondzula...
ostro zbog ostrih noktiju i zubala
kondzula je gadna zena..
a kara-kondzula ispada gadna zena sa sportskom opremom u gachama...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ann%20coulter%20scary1.jpg
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kara - crna
Kondzula - kon-dzu-la
kon od kofucijski, dzu - dzukela, a la je estetski dodatak
dakle crna konfucijska dzukela la
naravno postoje i teorije da kara dolazi od rijeci kara...
al to su samo teorije
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
karakondzula....
vrlo je jernostavno objasniti sta je karakondzula....
jednom davno sjeveno-juzno od malog mjesta djidjimidji bila su dva sela...jedno selo se zvalo Ka a drugo Ra....u njima su zivili naravno karajici i rakajici ali svi su imali nesto zajednicko...a to je bila Kon...to je bila stara vracara u koju su svi vjerovali i svi su joj se klanjali...ali jednog dana dosao je Djula....on je lijevo koljeno Konine sestricnine majke pa preko njihovih 5 zrmana i preko sela Ka i Ra....ma uglavnom oni su u rodu nekakvom...i sad...posto su Ka i Ra sela zajedno imali oblik k.urca onda su tu drzavu nazvali Kara...i kad su se Kon i Djula spetljali napokon onda je ispao mali shupak kojeg zu nazvali Puki....al to nije ni vazno...ljudi su ga zvali Kondjula....poslje kako su poceli tracecvi i to onda kako je svako pricao drukcije to se mijenjalo i ispali Karakondjula....
jednostavno?
jako.... :D
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
cek cek cek cek...
sta je bilo sa pukiem?
:D
a genjina slika govori samo jednu rijec(ne 10000 kao i njene sestre)...a ta rijec je karakondjula...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
puklo me da je netko imao ovakav avathar kao ja a nije moguce...neki choki se zvao....jel itko mozda zna???

je jedan zeleni covjeculjak....ajme imao je najbolji avathar :bis:
 

Loa

31.07.2008
7
0
0
35
Prije više god. sam iz zemljopisa učila da je Mauna Loa (Hawai) najveći vulkan na svijetu. Loa mi je jako dobro zvučalo i od tada mi je to nick. kasnije sam saznala i da Loa u voodoou na području Haitia predstavlja duhove koji su u njihovoj vjeri nešto poput svetaca ili anđela koji mogu biti dobri ili zli
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
kaktus car je napisao(la):
iz jednog crtića, glavni negativac. a nekak je i prikladno za ovaj forum

zNAM CRTANI,`CUDESNA SHUMA`!gLEDA SAM KAD SAM BIO MALI POKUSA SAM DA GA NADJEM U DIGITALNI FORMAT AL NISTA AKO IMA NEKO NEKI LINK DIJETE U MENI BILO BI MU ZAHVALNO:whacky023: