Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.06.2009
17
0
0
36
nick je u stvari moj nadimak,jednom prilikom pre par godina slusasmo ajzaka i isla stvar "e dje si" i tu ima strofa "...banusmo kod njega jutro 9 cuke cim otvorio je oci uzo rizle 100 u ruke,KICBA je vec zakuvao pola litre fuke...",ja sam bas tada kuvao kafu i eto osta ja kichba...
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
moj nick znaci.... SeeD - sjemenke... a ovo drugo kuzite.... i stavio sam S veliko da mi se ljepo istice dok mi citate nick... da ne bude nabacano nego ovako lijepo.... :D
 
21.06.2008
2
0
1
43
Bušmani (Engl. Bushmen; sing. Bushman) su maleni narod ili grupa rasno, etnički i jezično srodnih plemena nastanjenih po velikom području na jugozapadu Afrike, uglavnom u pustinji Kalahari. Od svojih susjeda Nama Hotentota nazvani su San, a obje ove grupe klasificiraju se u porodicu Khoisan (izgovor kojsan).Bušmani pripadaju najstarijem sloju stanovništva Afrike. Rasne karakteristike ih veoma razlikuju od ostalog afričkog stanovništva. Bušman živi u prirodi i od prirode, i toliko se aklimatizirao svome podneblju da su postali pravi medicinski fenomeni. Uz nizak rast, kosu oblika zrna papra i steatopigiju, Bušmani se odlikuju svojom prilagođenošću vrućem i isušenom beskišnom području, što se vidi po nepostojanju znojnih žlijezda, nemogućnošću da pljunu i izvanrednom zaštićenošću ženskih spolnih organa velikim usnama. Oni se izvanredno orijentiraju u svom jednoličnom nepreglednom području, a ipak ne postoji ni jedan zapis da se netko od njih izgubio, ili da je umro od žeđi.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Frendovi me ovako zovu...i kontam da sam jako retardiran što mi je ovo nick na ovom forumu...jel se može nick promijeniti te da se istovremeno sačuva isti account? Sory zbog offtopic-a
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
Hedonizam - filozofski smjer koji smatra ugodnosti i uživanje u headovima najvećim dobrom i idealom

:icon_lol:
to mi palo na pamet jednom dok sam bio napušen
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
nick ko nick..i onako sam u stavrnosti ne normalna...pa sam se lijepo sjetila..da bih mogla biti skoro_normalna..nick je bas cool ;) pease
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
moj nick uff inace pocinje od glavne rijeci panceta (volio jest hehh) a onda se pojavilo pana ,panci ,ceta ,panawe pa i panawa, a king bong o bozavam inace frulu a i bongovi su mi zakon ali sam kacko po netu i ima i stranica king-bong.com i eto tako je nastao moj nick