Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
TrueDimSino7ni_ašiš;111963 je napisao(la):
duša kaže , a mrak ne pita :HEHEHE

a šalim se ludo, nego si rekla da si to ti na slici.,.
a ja inače baš dobro i ne vidim:rofl::costumed-smiley-027:icon_lol: ;)

svasta sam ja rekla ;)) hehe :p ...yup (sorry na offtopicu)
 
27.07.2009
15
0
0
43
Pre oko 11 god. sam prvi put cuo za beogradski bend Orthodox Celts, i tad sam se prvi put susreo sa irskom muzikom i kulturom, i to mi je uslo u dusu, skontao sam da moram bar jednom u ovom zivotu da odem u Irsku, sednem u pab, i tucem Ginis dok mi ne dosadi (sto ce reci nikad, jer jaaako volim pivo piti), a sve to uz zvuke njihove mjuze i zelenilo prirode... :icon_mrgreen:

Vremenom sam poceo da se osecam kao Irac u dusi (nije ni cudo, to je valjda neki zalutali keltski gen, jer su Kelti na prostoru Balkana bili nekoliko vekova), pa sam pokusavao da smislim svoje irsko ime i dosao do koliko-toliko lepe kovanice: spojih svoje ime Dragan sa eng. recju Irish (Irac). To je moglo da zvuci smesno kao Draganirac ili Dragonirish :rofl:, ali sam ga malo skratio i dobio Dagrish... :icon_lol:

PS: Inace, zivim u gradicu u kom radi pivara, al' mi tuga sto ne prave tamno... Ali uskoro ce i lokalni festival piva, pa ce biti potoka na sve strane, i to za dzabe... :drink:
 
30.10.2008
8
9
0
35
..znachi dushevni mir mudraca :p

da ne pricham, evo na wiki ima
http://hr.wikipedia.org/wiki/Ataraksija

a ima i stripich :D
ataraxia.png
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Big L ima puno značenja kod mene

krenimo:

1. Big L je old school reper iz New Yorka čije riječi mi puno znače, nasmijavaju me a i tjeraju na plakanje nekad, ubijen je sa 25 godina a nije ni bio kriv za ništa....znači simbolizira tuđu krivnju što je meni poznato jer uvijek poberem za nekog drugog, takav sam

2. "L" kao Lucija: - sestra mi je Lucija i ko majka mi je
- ljubav mog života je Lucija također i jedina osoba (naravno uz familiju i best frienda) za koju bi život riskiro do koje god granice treba

3. Big L kao Veliki Đoint na američkom ghetto slangu....

Hehe
 
28.04.2009
106
143
43
38
Slusao sam Golden brown od The Stranglersa dok sam se regovao ovde pa mi palo napamet s obzirom da ovde svi volimo zelenu boju da bude GoldenGreen xD
 
26.01.2016
57
38
18
42
Moj nick je vezan za moj posao. Radim na bušačem tornju ( naftna industrija). Radi se o jednoj alatki koju cesto koristim.
Trip tank, mislio sam da si i ti u tom poslu, jer postoji taj naziv i cesto se koristi na tornju.