Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Sulejmana ovak svi zovu u mom rodnom mjestu i to je kod nas Slavonaca popularniji izraz od na primjer Pokemona. :D Šta mi bi da ga stavim? Moćna riječ iz naših jezika, a slabo je koristimo jer se u današnje vrijeme slabo veliča bilo šta.
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
393
1.735
143
79
Sumarak
Moj nick je malo komplikovan, ovo amr (أمر) na arapskom znaci naredba, ovo il je na nasem, a dooo je na engleskom i znaci uraditi, sa malo vise slova oo. Nick je sklopljen iz jedne vjerske Islamske knjige. Ukratko ono sto nam je naredjeno moramo uraditi, samo ovaj nick je neki moj izvod kojeg koristim i na ostalim forumima, razlog je taj sto se ovaj nick ne moze povezati sa mojom licnom kartom, a cesto u zivotu uradim ono sto mi drugi narede. Mozda nisam dobro opisao, pa nekim izgleda glupo, ali imajte i razumjevanja jer ovo trenutno pisem na par limenki zuje, pa se osjecam kao da sam pusio neku ''albanku'', pa blago utrnuo. Ugodnu noc vutro, a ovog zla (alkohola) se odricem u novembru dok budem imao sta pusit. ;):bocni::
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Moj neznači ništa, nije ni akronim.
Onako složila mi se slova, koristim ga za online aktivnosti
Prije sam imao još gluplji sa svojim imenom. pa je to postalo rizično.
Sa godinama djelovanja na netu, ostavio sam svoj profil malte ne na netu, svak sa malo truda može doći do podataka koje sam posijo po bespuću interneta, pa je ovo novi relativno nick.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
moj nick je protiv pravilnika foruma! :ajnstajn: koji tada nisam ni bio procitao, jer nisam imao nameru ovde da se zadrzim... ni slutio nisam da je ovo zapravo najbolji kutak interneta.:respect:
"Changa is a smoking mixture containing similar ingredients to the Shaman's medicinal brew Ayahuasca."
fmt.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Odusevio sam se mjestom na kojem zive vilenjaci kad sam gledao gospodar prstena,pravi ogromni sajt u kojem mozes fino zapalit I uzivat u dimu bez ikakvih tripova,gledajuci kako negdje na sredini polja raste tvoja biljana.lukas mi se nekako cinilo fino ime za jednog vilenjaka:spliff: