Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ArtifeX

Aktivan Član
01.10.2005
72
1
0
Sta zanaci vas nick, sve sto imate da kazete u vezi njega, zasto koristite velika-mala slova na odredjenim mestima, brojeve, kako se izgovara itd... sve ama bas sve sto karakterise vas nick, cega mozete da se setiti i zelite da podelite sa drugima :)...

Evo ja cu prvi da pocnem moj nick je ArtifeX kao sto se i vidi :), jednom davno imao sam neki recnik kojie je prevodio sa srpskog na druge jezike i sa drugih jezika na srpski, izmedju osalog prevodio je i sa srpsrkg na latineki i obrnuto. Taj recnik vise nemam, zagubio sam ga negde ali se secam da je rec u prevodu znacila (izmedju ostalog) tvorac, stvaratelj, umetnik, slikar, tako je bar taj recnik prevodio, i taj prevod je zadovoljio moju mastu i interesovanje i drzim se njega (ako posto je neka druga morbidna i negativna znacenje ne prihvatam ih:), mozda je bilo jos neko znacenje, a koje joj je osnovno znacenje ne znam. Ja ga izgovaram kako se i pise artifex pa ga i vi izgovarajte tako :) Zapocinje sa velikim A zato sto je to nako osnovno pravio pismenosti da se imena zapocinju velikom slovom, a veliko X na kraju sam stavio zato sto mi je to tada bilo interesantno i radi neke prepoznatljivosia da se zna o kom se AetifeX-u radi (ako se pojavi jos koji:), jos jedan od razloga zbog koga sam izabrao bas taj nick da se registrujem na ovom i nekim drugim forumima je zato sto mi je delovalo nekako zvucno kad se izgovara (na primer nije "LKSDJFLK" sto bi i Bogu bilo tesko da izgovori i upamti) mozda je tada kada sam odabrao taj nick bilo jos nekih motiva ali sada trenutno ne mogu da se setim, eto toliko od mene, mislim da je bilo dovoljno da nahrani vas mozak interesovanjem, a sada ti koji si upravo pocotao-la ovo si na redu da objasnis poreklo svog nicka.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Elephant = slon
Elephant0r = slonina

0 u nicku je da dokazem svoj 1337 h4x0r1z0r genetski background koji datira do boga isusa svih slonova koji je isprogramiro graficki engine za nama perceptivno dostupan bitak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Who is the Green Man? The Green Man has been a garden fixture for centuries. The Green Man legend is over 5000 years old and without question he is the King in Garden Lore. Pagan festivals honoured him as a wild man who revelled in bizarre behaviour which celebrated the act of procreation and merriment. Men, women and children had nothing to fear from him as long as they treated the earth respectfully. In the pursuit of cultivation tradition we salute the Green Man and Green Woman in all of us.


Ja sam jednom davno procitao ovo i svidelo mi se,a u nedostatku boljeg,pomislio sam da bi GreenMan bio bas cool nick.I eto tako...:sun2:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
moj bi nik znacio....a neznam sta bi znacio al svugdje sam wu-tra pa sam i ovdje...
a doslo je kao spika wu-tang pa je wu-tra...to je valjda i svima jasno....a osim sta se slaze i slusam wu-tang tako da....jedino neznam zasto sam wu-tra a ne Wu-Tra....inace sam uvjek tako sa velikim slovima....a mozda i bolje izgleda... :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
dOdjoh i ja an red...
Citajuci Weedranove postove zaintrigirala me je moc kontrole snova...Poceh citati ko lud...Uclanim se i na ld4all.com,krenem zapisivati snove,preko dana pitam se "Jel ovo san" kako bih postavio i to pitanje u snovima...I posto sam imao problema sa nazivom proslog nicka (70kgshita) zamolim Genja i on mi promenio u lucidream..eto to...znacenje lucid-jasan,stvaran,svestan...toliko od mene...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
puno ljudi me pitalo sto mi je to SH tamo nakon red, a u biti prica je debilna skroz... kada sam se jos tamo 2000 god. registrirala na neki forum vezan uz gljivarstvo nisam bas bila jako mastovita pa sam stavila RedSh (room) nisam htjela puni naziv da ne bude bas skroz ocito pa sam skratila... i i tako ostalo RedSh :) debilana jedna kazem vam.....

svida mi se amanita mala kao gljiva pa zato RedSh(room) nista pametno u svakom slucaju... svi me zovu Red pa bi mogla i da preimenujem ali necu...vec se navikla a i svugdje koristim taj nick pa neka bude ....

e da.... a posto jesam malena i crvene kose...mislim da sasvim odgovara nick :)))
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm, neznam bas sta znaci, prije u ekipi poceli su me zvat sajko, to je potrajalo, vjerovatno zato sta su mislili da sam lud, a nisam uopce, kasnije je to preraslo u siki sajko, nes kao bolestan sajko:evilmask: pojma nemam...nick je u biti sranje, ali koristim ga jer mi se neda izmisljat neke nove, inace ime mi je Edi, tako da me zovete kak vam pase od ta dva:carrot:
 
05.06.2008
35
0
0
44
hm.... pa moj nick nema nekog posebnog znacenja.... samo Lee je bilo zauzeto pa sam dodala Love ispred.... eh sada, ako cemo analizirati nickove, trebat ce nam jedan zgodan mladi, visok i crn psihijatar sa zgodnom tetom psihijatricom u pratnji :D
Fuzzy_Emoticon_--fd.gif
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Evo... odavna mi se svidio, worms je jedna od prvih igara koju sam igrao...
a i nadimak glavnog junaka crviju mi ostao pri srcu.
bila je pjesma o njemu koju sad nemogu pronaci, steta :)
ime mu je boggy_b i cila prica crviju se vrti oko njega....

Three inches tall, and armed to the teeth,
a fine soldier he made, and his name was Boggy B.


ar_11.jpg
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Ja nemam pojma sta znaci moj nick, sjecam se da kad sam se jos davno registrirao morao nesto staviti tako da sam lupio po tastauri bez neke logike i isplao je loobi... a ja reko, ajd vazi sad sam loobi :), mada nisam siguran ni kako se cita ili lobi, ili lubi, nije ni bitno, bitno je da sam se totalno sazivio sa tim nickom.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Lucid :common053:
Moj nick... eng. zaštičen, nepoznat, anoniman...
razlog je zato što na ovom sajtu saznajemo informacije za tzv.(krivična djela) i poželjno je ostati anoniman(Undercover) jer ipak nas Policija vreba
trebalo je bit "UNDERCOVER BOSS" ali s tim bi nadimkom pljenio pozornost, mnoga pitanja a i bilo bi predugačko tako da sam to izostavio..
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
@mr.skank - hehehe...lolcina

@Bugi e a bas svaki put kad sam te vidio tu na forumu sma i mislio da je bugi spika sa wormsima jer moj susjed ful brije na te wormse i to...a i meni su predobri..jos prije dosta ja i onda smo ih rokali neprestano...a i ta pjesma koju spominjes sjecam je se....bas je predobra, morat cu ju pronac...igra je jednostavno prejaka...

@LucidDream baci se