Stabljike u mleku?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
Ovako...
kao sto naslov kaze,imam bas hrpu stabljika,da ne objasnjavam kako i zasto,pa me samo zanima da li je netko probao i koliko tih stabljika meni treba da bi se nas 4 lijepo zabilo... :D :)
zanima me jos da bi to trebalo sve samljeti kao sto kaze google i youtube,znaci staviti sve u blender i u prah prevoriti...i ubaciti u kuhajuce mlijeko...jer kao mlijeko,odnosno mast otapa bolje thc nego voda...i kuhati to sve malo tako...i onda procjediti i to popiti kad se ohladi,moze se jos ubaciti i med i nemam pojma sta sve....al posto ja nevolim mlijeko cisto,odnosno miris i okus mlijeka,ja cu to morat kao kakao popiti... :)
to sam sve pohvatao...ali me samo zanima dal je netko radio to sa stabljikama i koliko tih stabljika treba staviti jer ja ih imam punu teglu od kile...pa sam mislio mozda sve staviti i da vidimo sta ce biti... :D
jer je to sve grane od stvarno veoma al veoma dobre trave.... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stk1337

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.162
4.975
188
somwhere over the rainbow
ja sam u mlijeko jedino lišće, trim i stabljike stavljao. Pravila sa količinom po meni nema...ja sam u 2 dc mlijeka stavljao..recimo 1-2g sitnih budova ili šaku lišća i trima

Čaj sam također probao, te sam se ugodno iznenadio jer sam bio u zabludi da se ništa od psihoaktivnih tvari nemože rastopit u vodi, ali eto prevario sam se...kao struja da mi je prolazila kroz tjelo cijelu noc..hehe

ali mlijeko je :mrtva_banana:

O količini i receptu necu diskutirat, jer svaka trava je drukcija, a ja sam radio uglavnom sa ostacima, pa tu nisam štedio..


EDIT: jednom sam skuhao cijelog hermija, tek procvjetalog i mnogo sam se zaeb.. kad sam sve popio


oprez :)
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Ja bih radije napravio tinkturu,vidjeo sam da se to radi dosta po Americi,pa sa njom mozes raditi sta hoces,mozes staviti kap-dvije u casu vode,sok ili caj,samo nisam siguran koliko tinkture ces dobiti sa te kolicine,mogao pojacati sa kojim headom ako imas a ako ne radi sa cime imas. SRETNO!!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i ja sam tinkturu radila...doduse ja sam imala stvarno dosta stabljika ( od 3 ture ).a vidjela sam i ja na youtubeu da cak i ulje rade..ne znam..procjeni sam koliko toga imas i kakve su ( moje su bile dosta ljepljive..pa sam zato i isla raditi ista od njih )..
inace moje frend (ptsp) radi cesto caj od lisca i trima i kaze da mu to nekada bolje odgovara od pusenja..
ali..sto 420 kaze..sa tinkturom mozes puno vise toga+nije ju rizicno imati u kuci..tj. manje je rizicno od ( sumnjive )suhe biljne materije...
 
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
znaci po ovome svemu...
ja cu imati nekih 50 g samo stabljika,komotno mogu rec najbolje vutre u rijeci... :D
i onda bi ja to sve samljeo???ili da ne meljem nista na sitno,nego da samo tako kako jesu grane ubacim sve u lonac sa mlijekom koje kuha...a nas ce biti tako nesto 4-5...
cemo se mi dovoljno sasit od toga?sta vi mislite?
neka ideja jos mozda?? :)
ili da jos skupim tih stabljika...
pa da onda bas bude maskenbal... :D
 
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
niste mi odgovorili na moje pitanje... :D
dal ja onda trebam da sameljem te grane,pa da budu mali komadici...ili ih komotno mogu samo tako ubacit u mlijeko....???
 
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
evo me drustvo drago.... :D
evo dok pisem ovo lomim grane....na sitno sitno...i onda slijedi kuhanje....
nabacit cu i koju fotku...pa cu se javiti kasnije kad to odradim sve.... :D

evo me nakon drobljenja grana...uglavnom ja sam toga izdrobio nekih 60g...to planiramo ja i cura sad prokuhat u mlijeku....i onda popiti kad se ohladi... :)
pa cu podjeliti dozivljaj sa vama nakon sto to popijemo... :D
uglavnom radit cu to ovako...
uzet cu dvije salice,naravno identicne,i svakome ce ici jedna salica mlijeka...i to mlijeko staviti u posudu i sacekati da mlijeko provrije i onda cu ubaciti ove izdrobljenje stabljike u to mlijeko i malo mijesati to sve u tom toplom kipucem mlijeku....
i naravno to procjediti...i onda popiti....
a evo i slike koja pokazuje koliko tih grana ima... :)
ostatak slijedi ubrzo...
drzite mi fige...

qr92.jpg
 
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
evo me opet... :)
ovako je tekao tijek dogadanja jucer...
znaci kao sto vidite na slici na ovoj tacni...ja sam to rukama izlomio kao sto mi je netko gore u postovima i napisao...i tako sve to na tacni odnjeo u kuhinju...stavio sam u posudu mlijeko,koje sam izmjerio sa dvije salice....jer nas je dvoje,ja i cura...
i onda sam ove grane sa tacne ubacio u tu posudu...i upalio sparhet...i ja sam vam to kuhao dok mlijeko nije pocelo da vrije....kad je pocelo vriti onda sam maknuo sa vatre jer se mlijeko pjeni... :)
i pustio sve to da se ohladi sa tim stabljikama u mlijeku...hladilo se nekih 10-15 min...onda sam se vratio u kuhinju i procjedio dobro te stabljike i natocio to mlijeko u vrc....i lijepo se ja i cura uvalili u krevet...natocio sam svakome po salicu...ali posto ja nevolim mlijeko cisto piti onda sam si stavio kakao u to mlijeko...i malo secera...
jer sam skuzio da ljudi govore kako cak ima dobar ukus...brate meni nema dobar ukus...vrlo je intenzivan miris po marihuani...i meni osobno malo i smeta... :)
i cura je to pijuckala pijackala...a ja sam tu salicu exsirao...i krenuli smo glledat film....
cura je zaspala vrlo brzo...a ja sam sjeo igrat WOT... :D ii nakon nekih sat i pol sam osjetio dobrano da je pocelo djelovati... :D
kao da sam topcinu zapalio... :)
i tako sam ja igrao WOT i bilo mi super...
uglavnom sve je ovo divno,ali brate joint je joint... :D nebi ga mjenjao...
jedino sto me nervira je to sto kad sam popio taj napitak...svaki put kad bi podrignuo bi mi u nosu bio zesci miris trave... :D
ali jebiga...i to je za ljude...
uglavnom djeluje.....tako da opet krecem sa skupljanjem grana...pa ce da kuham opet jednom prilikom...i onda cu slikati jer jucer smo bili nestrpljivi ja i cura...pa nismo nis slikali... :D
tolko od mene...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.162
4.975
188
somwhere over the rainbow
To je divno...

ali probaj uzgojiti nešto kvalitetnije pa stavi 2 topa da se kuhaju... :ninja:

ja nakon pola šalice nesscafea sam :mrtva_banana:

ustvari to je prebijanje i nekako mi nepaše....duv je duv, ovo mi je prejako i drži satima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markancic

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
U mom slucaju, imao sam vice malo vise, smotao sam sebi xnu, i kontam reko aj pokusacu, uzeo sma 1dcl mlijeka, prokuvao i pred kljucanje sam ubacio oko 1g mnogo jake vutre, prvo je izmrvio dobro i stavio da prokljuca, procjedio kad se hladnulo malo stvaio malo meda i bilo je da ocekujem...
Kroz nekih 40 minuta, krenulo me raditi, al ne ono ko kad varis pa te pukne jedan val pa opet i ono stalno prebacuje, ovo me udarilo ko lopatom, osjetio sam sam i toplotu, i bas bas sam bio high, takodje me drzalo oko 4-5 sati, i za divno cudo, nisam imao stonda poslije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: El_Vato
15.06.2012
42
15
8
33
Pre par dana sam odradio slicnu stvar , naime ,stavio sam oko 5 grama heda lepe vutre u 4 dl mleka i nakon nekih 40-tak minuta od ispijanja nastupio je jak rad ,,znaci nije bilo postepenog pucanja. Srecom nisam sam bio pa nisam sve sam ni popio ,da jesam verovatno bih se onako sam i razvaljen izgubio negde ili prestravio pola komsiluka :ridinghorse: :abducted: .
Koliko dugo fura rad ne znam ,jer sam zaspao posle tereceg sata i dalje ravaljen kao na pocetku ,mada verujem da ima razlike i od sorte do sorte kao i pri pusenju .Sve u svemu cool stvar ,ne stavljam ga ispred jointa ali ko proba nece se razocarati :)
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
takodje mogu da prijavim da takzvani Bhang radi :) pre dve godine od moje vuvice iz pc boxa, posle trima, znaci na kraju sam imao oko saku lisca i svega ostalog, sama vuva i nije bila bog zna sta... i reko aj da probam sa mlekom... posle sat vremena od konzumacije, obuzima me euforija, smejanje, i toplina, tj vrucina... srce lupa ko ludo, i veliki pritisak oko ociju, tacno osecas da su ti oci faktap :) i tako drzalo me je nekih 4h.. odlicna stvar i preporucujem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush