staklenik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
trazio sam i trazio i nikako nemogu nac neki lagani materijal slican najlonu koji NE propusta svjetlo...bez ideje sam pa ako ima mozda netko kakvu ideju ako postoji slican materijal?
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
al mislim da bi obican crni najlon propustio bar malo svjetlosti,tj. nebi zadrzao svjetlost u potpunosti...ili bi? :D ispricavam se unaprijed ako grijesim
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Zavisi na kakav si naletio...postoje oni obojani kroz koje se vidi, ali ima i onih koji su malo deblji i nista ne prolazi kroz njih...takoder su kvalitetniji i teze ih je unistiti... Samo sto im je i cijena dosta veca nego kod obicnog...

Koja bi bila svrha toga sto ti treba?
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
krenuo sam box radit i shvatio da bi mogao zatvorit taj dio prostorije gdje sam box mislio postavit.najlon mi zvuci najjednostavnije al mi je ujedno bitno da se svjetlost ne primjeti sa vanjske strane.
znam da ima kvalitetnijih,cvrscih i koji ne prpoustaju svjetlost al sam guglao i nikako da nadjem nekakav naziv a kamoli cijenu pa da se zaputim u potragu
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
A da jednostavno staviš običan crni najlon pa ga preklopiš u 2-3 puta. Nisam siguran ali mislim da će poslužiti.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Takvi najloni su ti pod zajedničkim nazivom PE Folija. (PE=polietilen)
Imaš ih milion vrsta raznih namjena, veličina, debljina, oblika ....

Sada znaš kako se zove pa ti nebi trebao biti problem pronaći, provjeri
ove velike trgovačke centre i veće vrtlarske prodavaonice i sl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.