Stala u razvoju + zuti listovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

šemedekan

Banned
Banovan
07.06.2009
20
0
0
69
biljku sam presadio u zemlju 15.5, i koristia sam cvjetno gnjojivo, vec od pocetka je malo sporije napredovala iako je imala dosta sunca i dovoljno vode. Međutim sad kao da je stala u razvoju i doljnji listovi su joj poceli žutit. Zanima me kako je mogu spasiti, negdi san procita da je to mozda zbog nedostatka hidrogena ili šta ja znan. Biljka je velika oko 10 cm, i a drugih 7 biljaka su je prestigle u razvoju iako su posadjene jedno 5-6 dana kasnije, sa istom zemljom i svime.


Evo slika :
my.php


 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Netriba gnjojiti prvih 30 dana.Kakva je to zemlja uopče?
Na početku joj treba samo dobra zemlja...
Čitaj malo po forumu,nači češ sve.I ne gnjoji!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ok...presadio si ju van,da li si prije toga na to mjesto iskopao rupu i stavio neku kvalitetnu zemlju ili si ju samo presadio u tu zemlju(tu ''sumsku'')

nadam se da nisi u tu zemlju jer je koma...meni u takvoj nece obicno cvijece da uspije a tek vutra
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
pa i nije wu tako osjetljiva na zemlju u audoru ak je ona imalo pristojna (ko ona u dvorištu) meni je prošle god super uspjela a sam sam ju ubacio u zemlju.(slična ko ova na slici tvojoj)..
mislim da je problem u gnojenju...
bolje nemoj opče gnojit ( i zašto cvijet gnojivo za vegetaciju???)
nego samo par puta pognojiš u cvijetanju i to je to..
probaj ju zalit s više litara vode (kao flush nešto) i ne moj gnojit :)
 
04.11.2008
7
0
0
36
ma nije to gnjojivo nego kao ona plodna cvjetna zemlja, i normalno da sam iskopao duboku rupu, i kvaliteta zemlje prije nego sam dodao i zamješao ovu cvjetnu je bila vrlo dobra
 

šemedekan

Banned
Banovan
07.06.2009
20
0
0
69
ma nije to gnjojivo nego kao ona plodna cvjetna zemlja, i normalno da sam iskopao duboku rupu, i kvaliteta zemlje prije nego sam dodao i zamješao ovu cvjetnu je bila vrlo dobra, a ove ostale biljke se odlično razvijaju i prestigle su je, a sav SETUP je isti :p
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
meni se čini da ju lagano ph prži jer je samo jedan list koji je previše mlad požutio tako da nevjerujem da je manjak dušika makar djeluje kao da je,mislim da je prenizak ili previsok ph sad je samo na tebi da saznaš!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
imam ti ja rijesenje...otkini ta dva lista i to je to :)))))))

idemo dalje... :p