Stare Igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Imam ja MAME.To je emulator tih igrica i imam ih bas mnogo.Nisam brojao ali ima jedno minimum 100 komada.Imam i Phoenix i Mr.Do,Pac Man,Mario Bros,Donkey Kong,Frogger,Amidar...ma sve stare kajle.Igrice moje mladosti.
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Imam i ja Mame32... i jedno 1.5gb igrica... :) sve od panga, street fightera, outruna, metal sluga... final fighta... ima preko 1000 igrica... :) ako nekom treba, donecu sutra cd... pa cu da stavim za download... a moze i varijanta da nekom narezem disk... dva... :)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Vutragenjo je napisao(la):

skinuo sam super mario 2 odnosno south park mario 2 :) i ispostavilo se da ima virus, ali u nekim nevaznim fajlovima... oni koji nemaju AV ili kojima antivir. ne prijavi viruse neka pokrenu clean.bat - on ce izbrisati zarazene fajlove!

igru pokrecete na spm2.exe a svi ostali .exe fajlovi su zarazeni i moraju biti izbrisani - igra ce raditi i bez njih!
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
evo jos jedne igre... ko je do sad nije igrao... pih :)


http://www.dalartworks.co.uk/bhangra/images/images_remote/marihuana-Farmer/ganja2ss.gif

marihuana Farmer

In marihuana Farmer you are John Parker, fearless Rasta soldier, and this is your last stand! The MAN has come to destroy your humble herb field and you must stop him! You have mounted a 20mm machine gun atop your 1969 VW microbus and will blow the hell out of anyone or anything, that tries to kill you or your herb!

Stand strong against an army of facists pigs with only the Rastafarian god Jah at your side. Declare war on the
Man!!!
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Avrame svukao ja marihuana Farmer i Adobe Spyware mi ga prijavio kao data-miner aplikaciju????? Uspeo sam tek da ga skinem iz Win safe moda. Bilo ja malo ::zidoglav malo :mrzimpc ali je sve ::super .Ne znam sta to bi????
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Adobe Spyware... mislis anti-spyware? :D
pa nem' pojma, ali ipak spyware nije opasan koliko i virus... zaista ne znam sta je, ionako sam ja to linkovao sa drugog sajta... a poshto ja koristim sve najbolje antiviruse i antispajverove ;) ondaK mi verujte ;)

p.s. od kad Adobe pravi security programe?