Stari dobri strip...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Bilo je stvarno dobrih stripova prije, ali nekako se ispalo iz fola.. jbga...
Gastona nisam vidio milion godina :)

gaston.jpg
 
27.07.2012
10
1
3
44
Alan fordove obožavam..... imam poveću kolekciju doma... što u tiskanom, što u digitalnom obliku..... Netko je spomenuo Sin city.... To mi je jedan od najboljih filmova ikad, ali strip nisam čitao.... nadam se da ima vremena....
 
05.09.2012
8
1
0
44
stripovi su opaka stvar,bili..vise nije toliko zastupljena "kultura citanja stripova" kod mladjih generacija..steta..jbg.odrastao sam na "zlatnoj seriji i magnus stripu" essse gessse fora..ali sam takodje voleo i pisane,tipa "laso" "nindja" kad bi nekom danasnjem klincu rekao znas ko je Leslie Eldridz..bledo me gleda..nekad je kolekcionarstvo bilo jako popularno,tj ljudi su imali novca da daju za svoje strasti..secam se neki su isli i do 100maraka tadasnjih..ako se secate Plave devojke koja nam se smesila za lica te monete..(kao da nam se potsmeva sto nam je nedostizna) ima ih i dalje,mislim da izlaze jednom mesecno,cena nije problem,samo,nemam sa kime da se menjam :) internet forma tih stripova ne dolazi u obzir..pa ne mogu komp da nosim u wc :p
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Hehe, Zverko. Tabasko Pit, Sumiko itd.I danas me haragei prevari u kladionici.
Laso je bio odličan iako sam se ja više ložio na V.Erpa i D. Holideja.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Betmen, jedan od najpoznatijih superheroja na svetu, danas slavi 80. rođendan. Toliko je prošlo otkako je Mračni vitez „uleteo“ na stranice 27. broja stripa Detektiv komiks.
U 1004. broju Politikinog zabavnika iz 1971. godine, objavljen je prvi strip o Betmenu na ovim prostorima – epizoda Glineno lice.
Godinu dana od prvog pojavljivanja u ediciji Detektiv komiks 1939. godine, Betmen dobija sopstveni serijal u koji će se ubrzo uključiti brojni likovi.

  • 1939. godine – prvo pojavljivanje Betmena u 27. broju edicije Detektiv komiks
  • 1940. godine dobija sopstveni strip serijal
  • 1943. godine Betmen počinje da izlazi kao novinski strip i snima se prvi film sa Luisom Vilsonom
  • 1966. godine počinje s emitovanjem kultna televizijska serija sa Adamom Vestom u glavnoj ulozi
  • 1986. godine izlazi prva video igra i kultna grafička novela Frenka Milera Povratak Mračnog viteza – priča o ostarelom Betmenu, koji se vraća zbog, verovatno, poslednjeg podviga
  • 1992. godine nastaje animirana serija
  • 1993. godine izlazi strip Knightfall
  • 2005. godine izlazi film Betmen počinje, prvi deo trilogije Kristofera Nolana
  • 2011. godine izlazi video igra Arkam Siti, jedna od najboljih video igara o Betmenu
  • 2014. godine se proslavlja 75 godina Detektiv Komiksa
  • 2016. godine izlazi film Betmen protiv Supermena: Zora pravde. Ovo je prvi put da su se dva najveća superheroja pojavila zajedno u filmu
  • 2019. godine se proslavlja 80 godina Betmena i izlazi jubilarni 1000. broj Detektiv komiksa
I često ljudi, na bilo kojoj strani sveta, umeju da kažu „Ne treba nam novi politički lider, treba nam Betmen“.

evo i cestitki :D

 
Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
e nemam pojma kako sam se prisetio ovoga, ali evo ga/je :D

Pogledajte prilog 270072 Pogledajte prilog 270075 Pogledajte prilog 270074

mislim da ne moram reci da sam bio zaljubljen

Pogledajte prilog 270076 Pogledajte prilog 270077

https://en.wikipedia.org/wiki/Cat_Claw

i sad sta?

da nisam citao vikipediju ne bih ni znao da ima i filmic :p


fin neki dan danas :djede:
Razlika izmedu tad i sad bi bila, tad smo uz nju otkrivali svoju seksualnost a sad otkriju svoju zensku stranu, jebem te svijete, ostat cu napusen dok ne krepam, da ne moram mislit kak je otislo sve u lijepe tri.. P.. M... :)
 
19.11.2018
10
23
3
43
Cat Claw, Ikstrimiti, Ajvontaut, Rajz i Fol::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::

Super je to strip, i ja sam jedan od onih koji su naucili da citaju pre skole zahvaljujuci Zagoru i Bleku steni. Bilo nekada davno, a danas ni ja ne bih mogao da uzmem Kapetana Mikija, ali Dilan Dog moze uvek. Bar na internetu imamo sve to na jednom mestu i eto nam zabave.

No, danas se recimo moze naci ovakva knjiga
1.jpg

Pa, iako strip nije popularan onoliko koliko je bio nekad, ipak je i dalje tu i nije mrtav sve dok se na kioscima moze naci bar jedno novo izdanje.