Stash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Evo zanima me di vi držite kad imate nešto više za pušit,recimo nakon growa nekog,jel imate neko posebno mjesto...
Pitam jer se meni ubudžo neki mali vrhić od 2-3 grama kojeg samo čuvo za jednu priliku....bio mi je u kućištu od kompjutera :)hehe:),zatvoren u hermetičku staklenku,jel mi je bila vlaga,ili mi se ubudžalo što nisam tih 20-ak dana otvaro teglu uopće...kako se vi snalazite sa skladištenjem malo većih količina.....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
kontam si da ak nisi siguran jel dovoljno suho valja neku maramicu ili tako nešto stavit u teglu da za svaki slučaj vlagu kupi
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
isto u staklene teglice za zimnicu i u smocnicu(spajzu) na najnizu policu...
na suho,mracno i hladno mjesto....

a i ja mislim da ti se ubudzo jer je jos bio vlazan malo + nisi otvarao 20 dana....

ja nikad ne spremam u tegle dok nije vrh dovoljno suh....onako na opip da je izvana dosta suh(jer u sredini vrha ima jos malo vlage koja se taman rasporedi po vrhu kad ih zatvoris u teglu)...i obavezno prvih tjedan dana svakodnevno luftanje tegle...i nemas zime ziher... :hehe:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
moze se staviti silica gel, i recimo kreda od karbona jer ona odlicno kupi vlagu, ali svaka dva tjedna mjenjanje.........

uglavnom neam prevelike kolicine, kad se ima, teglica mala i u ormaric na hladno i mracno, pod kljuc ^^