Stavljanje svjetla samo bocno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Pozz!Evo planiram moj treci grow u manjem prostoru(tv)pa pokusavam napravit biljku sto nizom,pa moje pitanje je ako bi stavio CFL lampe samo bocno a gore nista,jel bi rasle sta nize il bi imale problema sa rastom i bas moram stavit barem jednu lampu na vrh?Velim prostor mi malen visina oko 45 cm ako se ne varam,LST cu je ko lud haha... Sta mislite? :joint2:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Hm,hm..Blueberrykush kao sto si i sam reka da ti je ovo treci grow,pa ako su ti ona predhodna dva bila uspesna onda nevidim razlog zasto bih onda ti sa ovim trecim bilo sta eksperimentisao...radi kao sto si predhodna dva i bude dobro...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Biljka uvijek raste u visinu jer joj to gravitacija diktira bez obzira gdje je svjetlo. Šta se tiče jedne žarulje na vrh najbolje da napraviš neku "šasiju" oko njih pa ih žaruljama okružiš ionako su štedne u pitanju.
Ili još bolje ne diraj ništa i ne kompliciraj.
 
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Hvala na odgovorima al se ipak predomislio,stavio sam teglu unutra sve mi nekako premalo izgledalo,vruce do boga i natrag(32c)a nemam neku ventilaciju u tom Tv-u,vratio se u ormar,ali hvala ! :read: