Stealth HI-FI LED projekat (DiY)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Palac Zeleni

Palac Zeleni

a.k.a Velika Glista
Poznanik Foruma
03.08.2015
855
5.347
233
Di znam :puuuh:: ceo setup sto se tice zvuka je izvadjen iz starog 2.1 sistema. Hocu reci sve je vec bilo povezano moje je bilo samo da ugradim.

• Sviđa mi se
Reactions: 1310
OP
OP
Palac Zeleni

Palac Zeleni

a.k.a Velika Glista
Poznanik Foruma
03.08.2015
855
5.347
233
Taj fazon. Cisto sumnjam da ce neko iz sopa da se cima i sastavlja lampe i box. Da bi se to odradilo moras da imas predhodno iskustvo u growanju, narocito u micro gowu. Ipak je ovo malo zahtevnija konstrukcja ma koliko jednostavno izgledalo. Iza ovog stoji bezbroj sklapanja i rasklapanja box-a da bi se na kraju dobili idealni uslovi.

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.676
34.211
2.598
Moje misljenje je da covijek koji stvori praksu growanja u tako malim prostorima moze najbolje sastaviti box,ubaciti sve nedostatke i dodatke..Mogu tebe kopirati ovako na pogled,objasnjenje...ali praksa je ta koja tebi daje prednost;):thumb:
Nemoj odustati od svojih inovacija,uzivas u pravljenju istih,a kad tad ce doci liberalnije doba pa ces imati dosta poziva;):thumb:
Od mene imas :respect:

wob1950

Aktivan Član
03.06.2014
110
621
93
Svaka čast na ideji,a i na izvedi.Vrlo domišljato.Ispuh su ti ova 3 venta što ujedno hlade panel koliko sam vidio ili ?

• Sviđa mi se
Reactions: Palac Zeleni
OP
OP
Palac Zeleni

Palac Zeleni

a.k.a Velika Glista
Poznanik Foruma
03.08.2015
855
5.347
233
@420Florist Mislim da do sad nisam vise od dva gowa pod jednim te istim cobovima. Primecuje se da lagano slabe, skulju sam terao sa 4x20w i vrhovi su bili nikad tvrdji. Purpl mi je prebacio polovinu cvata i nije ni upola kao skulja pa moram da dodam jos jedan cobic. Po mom misljenju dva growa i menjanje.

• Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
240
695
93
37
Opasan box. Pored led panela i CFLa ,dal moze sa jos nekim svetlima,konkretno led zarulje e27 ,ili je visina problem?

Budfield

"normal" vs happy
Poznanik Foruma
18.05.2016
1.428
4.932
188
dirty ol' town
Potrudi se oko tih atesta i toga, šteta da ne uspiješ. Deklariraj kao "Kitchen Spice grow box" npr, za začine uzgajat...al treba onda neki kuhinjski motiv biti, ovaj je audio grow box.
Proučavam stealth varijante i najbolja mi je za sad lažna polica-vrata:
images.jpg
Sretno s projektom!
Edit: ali kak objasnit stolaru koji ugrađuje ovak'a vrata zakaj mi treba skrivena soba? Koji hobi to zahtjeva? Razvijam fotografije 'old school style' u mračnoj sobi? Ima li ko kakvu ideju @:vutra:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
581
2.916
163
making a closet into a bookshelf ,samo obratno :) ,moze bit ormar ,ostava,mali office... izmedju ostalog i kaj ga briga :)

Poslednja izmena:
OP
OP
Palac Zeleni

Palac Zeleni

a.k.a Velika Glista
Poznanik Foruma
03.08.2015
855
5.347
233
@Budfield malo sam digao ruke od tog atestiranja I ostalih zajebancija, radje bi mirno da sedim kuci I growam nego da padnem. A tu policu mozes I sam napraviti ili zovi mene stolara pa da sastavimo box ;)
@hazeri Poznavajuci mentalitet majistora sa ovih prostora ima itekako da se pita jos I da prepricava.
@Igorče mislim da bi viisina bila problem za e27