Stealth HI-FI LED projekat (DiY)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Di znam :puuuh:: ceo setup sto se tice zvuka je izvadjen iz starog 2.1 sistema. Hocu reci sve je vec bilo povezano moje je bilo samo da ugradim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Taj fazon. Cisto sumnjam da ce neko iz sopa da se cima i sastavlja lampe i box. Da bi se to odradilo moras da imas predhodno iskustvo u growanju, narocito u micro gowu. Ipak je ovo malo zahtevnija konstrukcja ma koliko jednostavno izgledalo. Iza ovog stoji bezbroj sklapanja i rasklapanja box-a da bi se na kraju dobili idealni uslovi.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Moje misljenje je da covijek koji stvori praksu growanja u tako malim prostorima moze najbolje sastaviti box,ubaciti sve nedostatke i dodatke..Mogu tebe kopirati ovako na pogled,objasnjenje...ali praksa je ta koja tebi daje prednost;):thumb:
Nemoj odustati od svojih inovacija,uzivas u pravljenju istih,a kad tad ce doci liberalnije doba pa ces imati dosta poziva;):thumb:
Od mene imas :respect:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
@420Florist Mislim da do sad nisam vise od dva gowa pod jednim te istim cobovima. Primecuje se da lagano slabe, skulju sam terao sa 4x20w i vrhovi su bili nikad tvrdji. Purpl mi je prebacio polovinu cvata i nije ni upola kao skulja pa moram da dodam jos jedan cobic. Po mom misljenju dva growa i menjanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Opasan box. Pored led panela i CFLa ,dal moze sa jos nekim svetlima,konkretno led zarulje e27 ,ili je visina problem?
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Potrudi se oko tih atesta i toga, šteta da ne uspiješ. Deklariraj kao "Kitchen Spice grow box" npr, za začine uzgajat...al treba onda neki kuhinjski motiv biti, ovaj je audio grow box.
Proučavam stealth varijante i najbolja mi je za sad lažna polica-vrata:
images.jpg
Sretno s projektom!
Edit: ali kak objasnit stolaru koji ugrađuje ovak'a vrata zakaj mi treba skrivena soba? Koji hobi to zahtjeva? Razvijam fotografije 'old school style' u mračnoj sobi? Ima li ko kakvu ideju @:vutra:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
@Budfield malo sam digao ruke od tog atestiranja I ostalih zajebancija, radje bi mirno da sedim kuci I growam nego da padnem. A tu policu mozes I sam napraviti ili zovi mene stolara pa da sastavimo box ;)
@hazeri Poznavajuci mentalitet majistora sa ovih prostora ima itekako da se pita jos I da prepricava.
@Igorče mislim da bi viisina bila problem za e27