stealth igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
jel jos tko navucen na ostealth igrice? Nedavno sam skuzio da mi je predobro izvuc cep i onda igrat splinter cell i suljat se okolo :angry015:
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Probaj ti Metal Gear Solid 2....ne znas sta je stealth dok to ne odigras...sve ostale igre su samo bezdusna kopija MGS.Imam i verziju za PC.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
metal gear je stvarno odlična igrica , i baš se možeš uživit i oni dugi filmići između igranja doprinose tome. više je ko neki hibrid filma i igrice
odlično
 
22.11.2008
16
1
0
33
ej,maa...
ovak,sto se tice MGS serije,mogu vam rec da sam ja lud za njom...
kada sam prvi put igrao MGS 1 : ) igra me fascinirala i zaljubio sam se u nju,zbog price,interpretacije pravog svijeta,a i same igrivosti za to vrijeme....
kada sam je presao kojih desetak,dvadeset puta,izgubio sam interes za igrati plejku,osim tu i tamo nabaciti mgs ili teken...i pes 2 ja mislim...
nakon godinu dvije,najavili oni mgs 2,a ja luuud i naravno kupio plejku 2 i samo mgs 2...revolucija,grafika,engine,igrivost...jednostavno pre savrsena igra...ili mozda film? xD ili mozda filozofija zivota?
uglavnom,
nakon sto sam i nju presao(kojih 50,60 puta) i dobio big boss rank na hard,ocekivao sam i treci....

i opet revolucija.....

opet naj igra....

i sad za kraj dosla i cetvorka i toplo je preporucam svima,koji su presli prijasnje serije i koji nisu da odigraju mgs4....ali pratite pricu,razgovore likova i pogotovo animacije...

neznam,to je nesto neopisivo,jednostavno moras sam iskusiti...
dovoljno je napomenuti da nakon slave mgs 1,kada su najavili mgs 2 bila je najiscekivanija igra,i to se ponavljalo tako tokom pa sve do mgs 4 ; )

respect Hideu,Liquidu,ocelotu,naked snakeu aka big bossu,solidusu te na posljetku i samom solid snakeu...

i svima onima koji imaju slicne lijepe uspomene na ovu Epiku : )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xarabas

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
JA trenutno igram Fallout 3 i super je igra ali ipak bi reko da mi je bolja dvojka nema ništa do dvojke
Ali to nijedno nisu stealth igre
 
03.09.2009
9
1
3
Stealth igre obožavam, najdraži žanr. Thief mi je prva koju sam igrao, a i dalje najbolja. Splinter Cell mi nije ni do koljena thief-u iako je odličan. Također jedna od najdražih stealth igara (iako je zapravo strategija) je Commandos 2 Men of Courage, ali ima fkt puno razmišljanja i šuljanja.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ghost Recon Advanced Warfighter 2 -ova mi je najjača trenutno s tim da nije monotona kao ARMA2 i Operation Flashpoint 2(Dragon Rising) ova i prolazi,iako su tvrdokorne simulacije ratovanja:)
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 mi je zanimljiva!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Greenpower1 je napisao(la):
Ghost Recon Advanced Warfighter 2 -ova mi je najjača trenutno s tim da nije monotona kao ARMA2 i Operation Flashpoint 2(Dragon Rising) ova i prolazi,iako su tvrdokorne simulacije ratovanja:)
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 mi je zanimljiva!
nesjecam se ghost recon-a kakav je, ali ovo ostalo i nisu bas stealth igre. meni je splinter cell bio odlican, iako svaki noviji nastavak ima sve vise ramba, i sve manje stealtha. gledao sam za conviction trailere, i mislim da u svakom trenutku mozes izabrat rambo pristup i pobijedit, a to mi je sugavo...
i nevjerujem da se nitko nije sjetio the igre: HITMAN......
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Joj da Hitman............taktika+stelth.
Onaj osjecaj kad predjes nivo bez da te je iko vidio,meta eliminisana a strazari se pitaju sta se desilo
SJENA COVJECE SJENA E :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ali ovo ostalo i nisu bas stealth igre
Istina,ukakio sam,nisu baš stealth ali su tvrdokorne taktičke pucačine.Stealth me navelo da kažem jer moraš biti debelo oprezan jer ne treba sanžer da da ubiješ nešprijatelja kao u call of duty....tu je 1 metak 1 žrtva:)
Operacija flashpoint2....zadnje dane san navučen na nju :)
Kad gađaš neprijatelja trebaš voditi računa o udaljenosti i "podignuti" pušku jer metak slabi na daljinu,hehe,na sve su mislili:)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ali ovo ostalo i nisu bas stealth igre
Istina,ukakio sam,nisu baš stealth ali su tvrdokorne taktičke pucačine.Stealth me navelo da kažem jer moraš biti debelo oprezan jer ne treba sanžer da da ubiješ nešprijatelja kao u call of duty....tu je 1 metak 1 žrtva:)
Operacija flashpoint2....zadnje dane san navučen na nju :)
Kad gađaš neprijatelja trebaš voditi računa o udaljenosti i "podignuti" pušku jer metak slabi na daljinu,hehe,na sve su mislili:)
[YOUTUBE]I5H2Iv8fHgI[/YOUTUBE]

Arma2
[YOUTUBE]Ookb2sq0axg[/YOUTUBE]
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
svi nastavci hitmena jedna od najboljih meni stelth igrica itekako sam bio navucen.sjecam se prvi put igrat jedan nivo prelazim sat vremena kada predem igru svaki nivo predem za 5 minuta ultra stelth
 
14.06.2015
22
5
3
32
Šta sve u zadnjih nekoliko godina ima od stealth igrica? Ja sam igrao sniper ghost warrior 2 i super je al je jako kratak. Far cry 3 se može igrat na šuljanje cijelo vrijeme kao i sniper elite 3 koji je odličan
 
12.04.2008
26
15
3
Splinter Cell Conviction, jedna od boljih, nije toliko težak gameplay, razlikuje se od do sada izbačenih sc-ova ali je dobar, može se uvijek izvest neka šemica, možeš kao sivonja otić i pucat po neprijateljima, pokazat svoju superiornost, ili ih možeš kao ninja sve potamanit. To je predzadnji iz serijala, najnoviji je Blacklist ali su njegov gameplay zakomplicirali kako sam čuo, nisam ga u mogućnosti igrat zbog slabijeg kompa.