Stealth PCbox HPS 70w- domaćica by green-man

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.05.2012
13
2
3
32
Napokon novi update, nije mi se baš dalo pisat svaki čas kad ništa novo nisam primjenjivao, biljka je došla do dana 73 cvjetanja i gledajuć kroz mikroskop trihomi su bili pola mlječni, pola smečkasti. Nisam mogao bas slikati kroz mikroskop jer imam lošu kameru, što je i vidljivo iz slika. Donji listovi su se svakim danom malo po malo žutili, nisam htjeo pretjerati sa gnjojivom, pa sam gnjojio umjereno, gledam to kao razlog tome. Gnjojio sam skoro do zadnjeg dana, 2-3 dana prije kidanja sam naravio flush, a to je zato jer mislim raditi water curing, tojest ovog trenutka je osjeckana biljka pod vodom. Biljku sam odrezao pri samom dnu, objesio naopako i ostavio da se suši 2 dana u mraku u boxu, onda sam isjeckao na cvitiće, tojest izgleda da ima više listića al to nisam bas lako mogao kidat pa sam ostavio. Sve isjeckano sam stavio u neku kesicu koja je isprepletena, tako da voda prolazi kroz nju i sve stavio pod vodu, uslikao sam par slika toga. Water curing mi je najbolji zato jer kad pušim neku vutru koja je sa ulice jednom od pet puta mi se okreće želudac i povrača, tako da mislim da ovako neće bit problema, uz to mi je jedino žao mirisa koji će se uvelike smanjiti, al to ću pretrpit. Voda od water curinga smrdi nevjerovatno, nije toliko smrdila biljka u boxu, usput moram napomenuti da sam redovito zračio sobu i uopće se nije čuo miris, tako da filter nisam ni stavljao. Moram još reći kako sam zacuđen kako je uopće izgurala biljka do kraja, jer su oni pitari stvarno mali, tako da je na kraju sve ispalo odlično.


-slike biljke prije kidanja, to su cila biljka, vrh i donje sporedne grane
-tako je izgledala kad sam je isjeckao na bitne komade, iznad se nalazi stabljika, koju sam bacio
- spakirao sam to ovako u isprepletenu vrećicu, zalipio vrh sa nekom trakom da ne ispada ništa, tojest ispluta
-stavio sam to u posudu od sladoleda i stavio 2 kamena na vrh da ne ispluta, jer treba bit pod vodom i naravno ulio vode
-neznam jel se ovdje nešto vidi, al samo da pokažem kako je to pod vodom, kako drze dva kamena, uz to da se vidi kako je voda mutna, al miris vam nemogu pokazat
Za 7 dana bi to trebalo biti suho i spremno za pušit, pa ću napraviti neki smoke report. Slobodno nek bilo tko napomene ako sam išta zaboravio reći, ili ako ga nešto zanima, jer ja sam sigurno par stvari propustio... pozzz do pušenja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L and beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.851
1.098
Trøndelag
poznat mi je miris od vode,imas pravo osjeti se daleko jace nego biljoze sto se suse na zraku.
rep+ za zavrsen grow! uzivaj u hedovima :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
zanimljiv oblik biljke u slovo S hahaha

lijepo si ti to izguro, mada bi si ja ostavio koji hedić bez water cureanja, onak, da ima... za zamirišat stan....

rep+

:thumb:
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Lijepo,lijepo,uzivaj sad :D
Nego,mozes li mi reci nesto o boksu i ventilaciji,koje su dimenzije,jesi koristio cooltube,problemi s temperaturom(?) itd.? jer mi je sva oprema(ukljucujuci i hps7ow) kupljena,samo jos dvojim hocu radit pcbox ili nesto drugo :)
 
01.05.2012
13
2
3
32
@Big L- hvala, hahaha biljka u obliku slova S to je tako rasla kako sam radio lst

@hendrix&frusciante - boks ti je velicine obicnog kucista od komjutera, tocne dimenzije su ti u prvom postu, ima 3 venta, 1 upuh(80mm), 1 ispuh(92mm), jedan puse po hps, tocnije ispod nje(80mm), nisam koristio cooltube, dok je svijetlo ukljuceno otvorio bi prozore i stavio ventove na 9 volti, bilo bi nekih 26 stupnjeva unutra, a veci je problem kad je svjetlo ugaseno, tada se temperatura spusti, e tada bi zatvorio prozore i ukljucio nekakvo grijanje i ventove na 6 volti(to im je najmanje na sta rade), tad bi bilo oko 20-24 kad je svitlo ugaseno, zavisi kolika je vani temperatura i koliko bi ugrijao sobu. Jedino ti je najveća briga vlaga, jer je niska, ja san stavljao posudice sa vodom po boxu, al nisam imao sa cim mjerit vlagu, a vidio sam da raste, pa sam nastavio tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.