Stetnost marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Habe365

Banned
Banovan
28.04.2020
0
1
2
26
Vi ste klasican primjer kako razmislja mozak ovisnika. Otvorio Sam temu o stetnosti marihuane I bez pravog razlogq uklonili ste mi mogucnost pristup temi
Jedan clan foruma uputio se na neke izvjesna istrazivanja koja su "kao" dokazala dq marihuana stvara samo kratkotrajni gubitak pamcenja a nigdje nije ostavio referencu. koja su to istrazivanja moj druze razmisli Malo o djeci koja imaju pristup forumu I mozda ce neko od njih I probati marihuanu zbog vasih komentara kako je bezazlena
Nijedan opijat ne moze biti dobar
Trava jest medju najbezazlenijim Ali daleko od toga da je dobra samo sporije uzima al8 kad uzme desi se ovi sto se moze vidjeti na vqsim primjerima
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Znaš li ti da koristiš neke od znakova interpunkcije?!?
Tvoja tema je sahranjena na groblju vutra.orga, izvol'te link.
Edit:
A i ova će na groblje uskoro...
 
Poslednja izmena:

Degen erick

Aktivan Član
01.04.2020
177
775
93
25
Vi ste klasican primjer kako razmislja mozak ovisnika. Otvorio Sam temu o stetnosti marihuane I bez pravog razlogq uklonili ste mi mogucnost pristup temi
Jedan clan foruma uputio se na neke izvjesna istrazivanja koja su "kao" dokazala dq marihuana stvara samo kratkotrajni gubitak pamcenja a nigdje nije ostavio referencu. koja su to istrazivanja moj druze razmisli Malo o djeci koja imaju pristup forumu I mozda ce neko od njih I probati marihuanu zbog vasih komentara kako je bezazlena
Nijedan opijat ne moze biti dobar
Trava jest medju najbezazlenijim Ali daleko od toga da je dobra samo sporije uzima al8 kad uzme desi se ovi sto se moze vidjeti na vqsim primjerima
Il te odnilo il si sam oša
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
@Habe365 kucaj u pretraživaču 'Pubmed cannabis studies' pa se razvali od čitanja.
 

Habe365

Banned
Banovan
28.04.2020
0
1
2
26
Znaš li ti da koristiš neke od znakova interpunkcije?!?
Tvoja tema je sahranjena na groblju vutra.orga, izvol'te link.
Il te odnilo il si sam oša
Otvorio oci lagane
 
  • Angry
Reactions: Сјај