steve roach

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
skinio sam album "The Magnificent Void"...
slican je Lustmord-u....iako mi je Lustmord bolji... :)
al eto...ukusi...
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Bugi_bi je napisao(la):
skinio sam album "The Magnificent Void"...
slican je Lustmord-u....iako mi je Lustmord bolji... :)

lustmord je i meni dobar... ali roach je snimio puno albuma i dosta mu se razvijao zvuk, od atmosfericnog i razvucenog ko na magnificent voidu do ritmicnog tribal, pa raznih etno i cisto elektronickih istrazivanja, itd. tako da ne bih rekao da je generalno bas slican. nije ni toliko mracan ko lustmord. mozes svasta naci, treba prokopati... probaj s "dreamtime return", to je stvarno dobar album.
sad sam se sjetio da su i lustmord i roach suradjivali s jos jednim stvarno okej likom, robert rich se zove.
e i ima onaj album lustmorda s melvinsima... kak se to zove... "pigs of the roman empire", mislim. skroz druga spika, al isto dosta dobro.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo skidam ponešto od obojice pa ću čut
Inače volim dark ambient
Ovo mi je nešto predobro ali nažallost nema lnkova više na rapidu ali mogo bi uploadat ako nekog zanima meni savršeno glazba stvara baš neki osjećaj oslobađanja tako bi to opiso
http://www.mp3menu.com/post.php?pid=841

I ovaj mi je dobar ali je dosta drugačije od ovog prvog uglavnom zvuci lanaca onaj neki zvuk dubine ne znam kak bi ga opiso vrlo minimalno ali meni isto super
http://www.mp3menu.com/post.php?pid=366

Pogledajte si tu stranicu ima svega zanimljivog ali za slabo išta ima linkova
Ajd ak imate nekih stranica za skidat ambientalnu glazbu, power noise, darkwave ili bilo šta slično ostavite jer se nedaju baš takve stvarni nać na p2p programima
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Šaman Šandor je napisao(la):
jer se nedaju baš takve stvarni nać na p2p programima

kak ne... ja upravo skidam ovog hildebranda preko soulseeka. sve skidam preko soulseeka i gomilu opskurne muzike bez nekih problema nalazim...
btw, jesi slusao coil? mogli bi te zanimati, meni su oni visoko medju najdrazim glazbenicima, bez obzira na zanr.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ovi linkovi sa mp3menu su nedostupni za skinit...
htio bi skinuti vise od steve roacha ali nemogu pronaci, ovo sa torrenata je slabo..
mene privucu tribalni bubnjevi...kao sto su me Tool-u privukli, i kasnije Lustmordu...
da ovakav razvuceni ambiental kao sa Magnificent Voida mi nije nest posebno...
inace sicam se, kad sam slusao muziku, samo bass kanal....cisto radi ambientala :)
tako mi i zvuci Magnificent Void...
ali naravno ne odustajem :) iako nevolim nakrcati se puno muzike odjedamput..onda nikako poslusati posteno...
a vis izgleda da cu se i ja bacit na soulseek...iako mi se ne svida, al zato ima vise muzike nego torrent :(
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Bugi_bi je napisao(la):
mene privucu tribalni bubnjevi...
da ovakav razvuceni ambiental kao sa Magnificent Voida mi nije nest posebno...

a vis izgleda da cu se i ja bacit na soulseek...iako mi se ne svida, al zato ima vise muzike nego torrent :(

EDIT: da, meni su isto tribal roacheve stvari draze... taj "dreamtime return" sta spominjem je sav takav... "fever dreams" isto, i suradnja s robert richom "soma"... i "forgotten gods"... ma ima frajer stvarno jako puno jako dobre mjuze...

sto se soulseeka tice, meni se u pocetku cinio bezveze i nekak nedoradjen. al sad za skidanje muzike nista drugo ne koristim... besplatan je, jednostavan, apsolutno sve mozes nac gore i brzo se skida, samo treba trazit likove s boljom vezom.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo skinuo sam ponešto od roach-a a i od lustmorda diskografijju i nije loše od lustmorda onaj trailer ili spot za zoetrope mi je zakon
Skini si ovaj first law meni je super to ak nemoš onda ti ja uploadam na net kad budem imo vremena jednom