Stevies 1st/ 129w CFL SCROG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
krenuo si...odlično...samo ne kužim zašto svi štedite na zemlji, pa daj napuni te tegle do vrha...trebao si prvo krenut s manjim teglicama pa onda presaditi u tu veću al ajde ako je eksperiment onda je valjda sve dopušteno ;-)
cfl-ke su puno efektnije ako su postavljene vodoravno pa ispravi to ako zelis iskoristit lumene maksimalno

sretno dalje...pazi ih i mazi
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale evo Zoki ti je dao par savjeta ja sam se i prije javljao mislim...
Slobodno približi sijalice još prema biljkama... Sad kad vidim sliku mislim da je to na 10cm a imaš prazne pitare bar 5cm nema zemlje...
Pa približi sijalicu skoro do vrha pitara... Ode ti biljka previsoko tako a sistem koji ćeš radit mislim da dobro dođe gustoća biljka i dosta grana da se zaigraš baš...:spliff::spliff:
Goni tako još 10ak dana i onda okreći na 12/12 i stavi sijalice sa 2700k oznakom a što lumena nema baš previše nema veze ništa ne bacaj od biljki ako su ženke nego samo goni...
Nemoj se odlučit slučajno na neko đubrenje još tih 10 dana minimalno izgorit ćeš biljke...
A što zemlje fali nije neka frka to nadodaš kasnije kako bude rasla biljka.. Ja sam u 2kg zemlje radio biljke od 70gr suhe vutre..
Znači sijalice što bliže na 5cm,đubrenje nikako još 10 dana min.. i ima dovlojlno zemlje za njohovu dob tako da netreba previše zaljevat ima odakle crpit za sad...

Sretno..!!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
Samo bi se nadoveza na prepunjavanje tegle zemljon.
Ja san stavia punu teglu zemlje, a ona ne opada, nego raste, svako malo je proprckan, da bude lipo.
I svaki put zaseren sve okolo kad zalivan,
mislin da 2-3 cm od vrha svakako treba ostavit bez zemlje.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ne moj puniti tegle zemljom.. nista neces tako uraditi nego moras izvaditi biljke napolje pa napuniti tegle pa ponovo vratiti .. da bii koren dobio dubinu...

ostav da se zakorene malo jos nedelju dana pa onda to odradi..
ako samo dopunis tegle skoro nista nisi urado sem da si biljki daodao nesto hrane za koju nedelju zivota bez gnojenja..
al obavezno dopuni posto lako moze da se desi sa tako malo zemlje da listovi pocnu odole da zute zbog nedostatka dubine za koren i gusenja seme biljke korenom ili bi mogao lakse da se poremeti Ph zbog malo zemlje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
17.01.2011
45
0
0
31
ma spalio sam se s zemljom jebiga, kako zoki kaže tako ću napravit, kad puste korijene iščupat metnut zemlju i vratit nazad simple enough. Sad razmišljam oću li rezat biljoze na vrhu da bude više glavnih budova ili da ih vežem, kolko znam ovo prvo usporava rast tj. treba joj da se oporavi, neznam koja je najbolja metoda za SCROG ili oboje
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja te molim, uzmi biljke van iz tegli i stavi jos zemlje i natrag ih posadi, vrijeme je.
Inace su u redu.
 
17.01.2011
45
0
0
31
kad me tako lijepo moliš nemogu ne napravit :D ma znam to imam na umu, al sad me najviše zanima kako započet ih trenirat koje grane da vežem? Jel prerano još za gnojenje da još čekam?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kad presadis i kad budu "izvan" rubova tegle, vec ces shvatiti kako vezati. Kako Power kaze, ne gnoji jos.
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Kako ima smiješne okrugle listove...izgledaju zdravo ali ih stvarno trebaš vadit nadosut zemlju u posude i vratiti ih natrag...ako to ne uradis nece imati gdje sa korijenom ubrzo.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Gnojio si? Ovo je pregnojeno (visak dusika)..... Probaj petiljku lista ako je mekana (mekanija nego inace), ako je onda je definitivno previse gnojiva....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ma zato sam mu i rekao da proba petiljku da budem siguran.
Necu mu sve odmah nabrajati... :)
A to je sljedece kaj bi ga pital, ali opet je povezano gnojivom (poremecaj). Svejedno mislim daje posteno pognojio!
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
@stevengerrard kad si presadio biljke,tj. nasuo jos zemlje u novoj zemlji su hranjive tvari za jos 2 tjedna bez gnjojenja,a ti si ih ljepo pognjojio i spalio...čestitam.
sad ih flushaj i probaj spasit što se da...
 
17.01.2011
45
0
0
31
ovako, ovo se pojavilo nakon presađivanja, nisam gnojio s ničim, peteljka lista normalna, možda ako se malo skurila ili sam previše zalio jedanput