Sto da radim????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2009
1
0
0
41
Ispricavam se ako sam offtopic...

Narucivao sam sjemenke iz V.B.... inace mi je prolazilo vec zadnje dvije godine, ali ovaj put su mi otvorili pismo na carini i zovu me na policiji da dodem po to!

Prvi poziv sam ignorirao, ali nakon 2 dana, stigao je jos jedan... Ima li netko iskustva???
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ja bi to i dalje ignorir0o...
pogotovo ak je seme....
pa ce se posiljka vratit posiljatelju...
tam u tvrdi na posti na carini radi jedna dost zajebana baba...
u svakom slucaju pazi!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ignoriraj !

Ako te kontaktiraju, reci da ne znaš o čemu se radi i da nisi ništa naručivao ...

P.S.
Sliku sam ti maknuo jer ovaj forum čitaju i drotovi.
 
08.02.2009
20
0
0
34
bongash je napisao(la):
Ignoriraj !

Ako te kontaktiraju, reci da ne znaš o čemu se radi i da nisi ništa naručivao ...

P.S.
Sliku sam ti maknuo jer ovaj forum čitaju i drotovi.

PASIJI SKOTOVI!

sorry na offtopicu doslo mi :smoke18:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Nemas pojma o cemu se radi. Nesuvisla sala tvojih (ne)prijatelja. Prvi put cujes. Ovo prolazi samo ako te vec nisu evidentirali. Ne znam koiko je pametno da ignoriras, sta stoji na pozivu, jel isamo da dignes posiljku ili se spominje sta je u paketu ? Ako je samo poziv bez konkretnih informacija, odi tamo i pravi se lud :) Ti posten gradanin i ne bi ti nikad palo na pamet da ides mimo zakona, da nesto sakrivas ne bi se javio na poziv. Ako na papiru stoji da su pronasli travu, ne znam, mozda da ipak odes ? Isto tako napravi se blesav, nije tvoje i bog. Doslo je do nesporazuma.
Poslusaj i druge savjete forumasa, no ako se odlucis otici budi siguran da si sklopio i razradio pricu u najsitnije detalje.

Ubuduce oprez. Nikad ne narucuj na svoju adresu vec ako imas nekog pouzdanog.
Ja sam jednom narucivala sjeme iz Holandije i snasla sam se tako da sam ziknula jedan stan u kojem nitko ne zivi u neboderu na cijem sam se krovu obicavala napusavati. Onda sam kupila postanski sanducic i po noci ga montirala na zid kraj vrata i napisala izmisljeno ime na njega i napravila isto tako naljepnicu na vrata. Stiglo je bez problema. Ako ces ovo raditi imaj na umu da se raspitas za koliko dana ce ti stici posljka tako da ne montiras sanduce prerano da komsije i njuskala ne bi skontali.
Kasnije samo sve fino pokupis i kuci :icon_lol:
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Eva Rain, super si se snašla, stvarno kreativno.
Mislim da je cajkanima sumnjivo što toliko ljudi
ima rodbine u nizozemskoj.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ako oces da vidis najgore u covjeku daj sitnom dusom povlastice.
A policajci su upravo to....sitne duse sa povlasticama....grrrrrr
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Najbolje je ako nisi prije evidentiran otic tamo i vidit o cem se radi i naravno bit potpuno zaprepasten.
I rec da neznas o cem se radi, moras znat da ce oni inzistirat na tom da si ti narucio i pitat te jedno 200puta. Gledat onim tupim pogledom i govorit na nisu oni s tobom ovce cuvali i da ih nepravis ludima.
Tako ce bit ako dojdes tamo i uvijek u sobi bude njih par, uglavnom nije tvoje i neznas o cem se radi i prijatelji ko što smo i bili...
 
  • Haha
Reactions: Kalahari