Sto filozofirate kad ste napuseni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2011
46
25
18
ma kada sam naduvan i sam sa sobom zakon mi je, filozofiram sam sebi, cesto pisem neke gluposti koje su ustvari igre rijecima,,, evo jedne pricice:

Znao je da znam



Nikad nisam znao znaju li ljudi to što ja znam, a ni ja nisam znao što oni znaju. Znani mi je kolega rekao da on ne zna znam li ja odgovor na njegovo pitanje. Ja sam znao da on zna da ja ne znam odgovor ali ja sam znao da ja znam. Odgovor sam znao. Zatim sam ja njega pitao zna li, ali sam i znao da ja znam da on zna da ne zna.

Pouka ove pričice je: Bolje znati i praviti se da ne znaš nego ne znati i praviti se da znaš...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Obično me kad se stisnem pobere spika na razmišljanje o mom budućem mjestu na kojem planiram živjeti, da nemam susjeda, da imam nekog sjebanog đippa jer s drugim nemožeš ni doć do mene, da imam poseban vrt, 2-3 para njufića, ruskih terriera, benskih pl., da idem u lov 6 metara od ulaznih vrata drvene kuće i da živim u tom raju uklonjen od ovih pokvarenjaka i licemjera koji me danas okružuju.Za to da pokrenem mi danas treba 5 000 eura, i normalno, treba taj posjed koji sam našao održavati, malo dodtjerati i krenuti s unošenjem života u njega, i tako, uglavnom maštam kako svi koje volim vikendom dolaze kod mene, i kako se lijepo gušta u blagodatima prirode. Obavezno ću se grijati na drva, čak razmišljam i o nekim životinjama tipa koze, ovce. nisam još sve razradio...
 
12.07.2011
15
0
1
VenloNL je napisao(la):
Poštivam ljude koji nemaju ništa za reći a ipak šute.
da,da,da .
imam druga koji svakodnevno bas mlati pricu bzv kad je naduvan,i prije neki dan ja spominjem nesto o bombardovanju `99,a on mi radi `super,super` xD da ne pominjem ostale provale kao kad je rekao da se kokoska otelila ili sl :rofl:
jbt desava se meni da se prekinem,ali bolje cutat nego bulaznit :icon_lol:
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
astrofizika, znači svemir i eksperimentalne teorije...ponekad kad sam jako high mi se ne da filozofirati :)
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Prvi put sam probao zeleni prošli petak.. I to mala količinica skroz ja i frend. Pričao sam mu da zamisli da je ovaj svijet kao kinder jaje, da ga šuta neko, da postoji neki drugi svijet, neki drugi oblik života, ali nije ni slično životu, i to mi kinder surprise joooj, presavršeno..
 
08.09.2010
28
1
3
37
Inace sam u nekim teskim filozofijama, ali mi se pre nekoliko sati desilo jedno sigurno najgore iskustvo zbog kojeg sam cvrsto odlucio da batalim vutru na jedno godinu dana. Posto zivim u okolini Beograda, vracajuci se kuci, posle ispusene jedne prosecne buksne sa prijateljem, izgubio sam culo vida, sluha i ravnoteze. Moram naglasiti da nisam vario nekih 15 dana, ali ova stvarcica mi je definitivni unistila vece. Posle iscimane buksnice, ja i prijatelj smo otisli i seli na klupicu, na stanici. I naravno, pricale se neke dogodovstine dobrih sat vremena. Dobro me je sljakala marihuana i bio sam pristojno raspolozen. Posle sat vremena smo se razisli, ja sam seo na bus i upustio se mentalnu avanturu. Sobzirom da putujem 35 minuta u proseku, u pocetku sam se prilicno pozabavio nekim klasicnim filozofijama. Posle nekih 15ak minuta jednostavno nisam mogao da kontrolisem svoje misli i razmisljanja, da mi se pogled poceo polako suzavati. Periferni vid je bio apsolutno blokiran. Ta blokada, (koja je izgledala kao kada prebacite na neki kanal koji vasa TV antena ne hvata, samo sto su one crno bele tackiste bile plave,crvene,zite i mozda jos neke boje) je ubrzo zaokupirala moj celi vid. Posto nije bilo mesta za sedenje, stojao sam drzeci se za sipku okrenut prema prozoru gledajuci u neka udaljena svetla. Tu je nastala apsolutna blokada vida. Ja posto nisam mogao da, na na koji moguci nacin, "progledam" uhvatila ma strasna panika. Tu je nastalo momentalno gubljenje ravnoteze i zvuka. Preznojavao sam se, ali bukvalno. Znoj me je celog oblio. Malo sam kao cuo oko sebe ljude koji me komentarisu, koji mi se smeju i podsmejavaju. OD jednog coveka koji je stojao pored mene cuo sam samo "Nije 20 kila ispusio". Znam da sam menjao razne polozaje u busu, ali svi su bili normalni. Na kraju, 3 stanice pre nego sto cu izaci, okrenuo sam se prema vratima i pokusavao da na svakoj izadjem, ali nisam mogao jer mi je vid tek poceo da se pomalo vraca. Kasnije sam izasao na nekoj nebitnoj stanici.
Ono sto me muci sada jeste to sto ne znam da li je sve bila neka vrsta paranoje ili sam se ipak isprovaljivao. Cak mislim i da me je neko snimao i da ce to okaciti na Youtube. Posto sam bio apsolutno mokar od znoja, na putu do stana sam se prehladio. Ako je iko ista slicno doziveo, voleo bih da se javi i isprica svoju pricu :)
 
15.09.2012
19
6
0
32
moras pazit malo...i meni su se znale takve stvari događat ali nikad nisam bio na javom mjestu medu toliko ljudi...to ti je kad ti sam sebe odvedes mislima predaleko i jos napusen a to nije dobra kombinacija jel se tesko vratit i jos pogotovo kad uzimas u obzir da te svi gledaju....kad tako zrokan sjedas u bus nemoj zabrijat toliko :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Goranmster, pao ti je tlak, i nitko te nije snimao, mala paronojica, bilo, prošlo, nemoj razmišljati o tome.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
malo vutra,malo nelagodna sredina...eto panike za čas :)
da si kojim slučajem sjedio pored prozora a kraj tebe neka baba...možda bi zaspao :)
no sikiriki :)