sto popiti prije pusenja da grlo neboli?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
dali možda mlijeka pa da obloži grlo pa onda povući?

ili možda trgnut rakiju pa dok grlo utrne od rakije pušiti?

ili popiti sirup iz ljekarne koji obloži grlo..

ima li tko iskustva?

dakle....kako sačuvati sluznicu grla pri pušenju....

ovo zanima mog frenda...............ja pijem s mlijekom:))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehhe, ti si nevjerovatno navučen na mlijeko :) :icon_lol: hheheheheheheh što se tiče toga, imam osjećaj da duvaš groznu vuvu..., ima mmnogo vrsta, (sorti kako hoces) koje kad pusis, ne "para" grlo, i xxx ukusa, mirisa itd itd....
pogledaj malo po forumu, nemoj odmah trčati pred rudu

Jah, još da dodam, savjetujem ti da pročitaš PRAVILNIK i forum, tj. već diskusije, tu ćeš sigurno naći odgovore na pitanja koja nisi ni mislio da ćeš postaviti....
A inače raja mrzi kad se jedno te isto pitanje postavlja stalno....
Evo ti si nov, par dana kako si registrovan, a već 12 postova, ovdje ima raje koja su registrovana prije par godina i imaju isto toliko postova kao i ti, a redovno prate šta se dešava na forumu........ ovo ti govorim da ne bi bio kažnjen bez veze, et' pa nemoj reci da nisi upozoren na vrijeme....
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ko što Bezze_Sa kaže vjerovatno nije baš neka trava ak tolko grebe grlo al ne mora znacit jednostavno ima sorti koje su jake al uz to imaju jako grub dim.

Jednom me bolilo grlo(ne od trave nego od prehlade) i pocuclo sam septoletu il tak nešt i kad sam išo pljugat mogo sam vuci kolko stane u pluca a da ne osjeti.To sigurno nije zdravo,jer je dim zapravo jednako vruc i "prljava" samo manje grebe a i sve tablete su fuj pa ni njih bezveze uzimat nije dobro.

Reci frendu nek dok pljuga pije neki negazirani sok ili vodu.
A ako je zbilja neugodno,e ovo mi je super,jedes sladoled uz pljugu,uzmes malo sladoleda u usta i pušiš,osjecas kako se sladoled topi a dim se ohladi.

Ja se sjecam dok nisam pušio duhan da sam u pocetku od njega kasljo ali zato nikad od trave,i znam da nije samo meni tako ima još slucajeva.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hmm mislim da caj i nije bas najsretnije rjesenje jer nema zivotinjske masti u njemu pa se thc nema na sto vezati tako da je manje potentan. Ili se varam?

Mozda caj sa zlicom maslaca? Hmmm bas me zanima kako bi bilo za popit tako.. Inace ne postoji ta hrana koja je zdrava a da mi je odvratna.. a vjerujte jeo sam sve od sirove govedine do najegzoticnijih sirovih riba u susiju i probo veliku vecinu poznatijih kuhinja u svjetu.. jedem SVE ko stroj i nema nikakvih naznaka da bi mi bilo lose od icega.. tako da bi caj sa maslacom bio macji kasalj za mene hahha :icon_lol:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
pocuclo sam septoletu il tak nešt i kad sam išo pljugat mogo sam vuci kolko stane u pluca a da ne osjeti
Te 'cucalice' za grlo sadrze lidokain hidroklorid, on djeluje kao lokalni anestetik na grlo i bol trenutno nestaje...
Ali ja i dalje preferiram domaci velebitski med od kadulje :)
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
elephant0r je napisao(la):
Hmm mislim da caj i nije bas najsretnije rjesenje jer nema zivotinjske masti u njemu pa se thc nema na sto vezati tako da je manje potentan. Ili se varam?

Mozda caj sa zlicom maslaca? Hmmm bas me zanima kako bi bilo za popit tako.. Inace ne postoji ta hrana koja je zdrava a da mi je odvratna.. a vjerujte jeo sam sve od sirove govedine do najegzoticnijih sirovih riba u susiju i probo veliku vecinu poznatijih kuhinja u svjetu.. jedem SVE ko stroj i nema nikakvih naznaka da bi mi bilo lose od icega.. tako da bi caj sa maslacom bio macji kasalj za mene hahha :icon_lol:

pa ti si svejed....

strah me da mi nepojedeš ogradu:)):icon_lol:
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
DirtyDeeds je napisao(la):
Ko što Bezze_Sa kaže vjerovatno nije baš neka trava ak tolko grebe grlo al ne mora znacit jednostavno ima sorti koje su jake al uz to imaju jako grub dim.

Jednom me bolilo grlo(ne od trave nego od prehlade) i pocuclo sam septoletu il tak nešt i kad sam išo pljugat mogo sam vuci kolko stane u pluca a da ne osjeti.To sigurno nije zdravo,jer je dim zapravo jednako vruc i "prljava" samo manje grebe a i sve tablete su fuj pa ni njih bezveze uzimat nije dobro.

Reci frendu nek dok pljuga pije neki negazirani sok ili vodu.
A ako je zbilja neugodno,e ovo mi je super,jedes sladoled uz pljugu,uzmes malo sladoleda u usta i pušiš,osjecas kako se sladoled topi a dim se ohladi.

Ja se sjecam dok nisam pušio duhan da sam u pocetku od njega kasljo ali zato nikad od trave,i znam da nije samo meni tako ima još slucajeva.

ovo s sladoledom mi se čini ok
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ovo je strojčina... Tri precoolera i filter sa aktivnim ugljenom... Ako nakog ovog grebe grlo, onda ili pusis govna ili si stvarno u banani :icon_lol:

EDIT:
evo jedna simpaticna kompilacija, i muzika je dobra :bong7bp:
[YOUTUBE]HVmryakkv9U[/YOUTUBE]
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
elephant0r je napisao(la):
Hmm mislim da caj i nije bas najsretnije rjesenje jer nema zivotinjske masti u njemu pa se thc nema na sto vezati tako da je manje potentan. Ili se varam?
Ne, tu si u pravu... zamisli npr: il' neku prasinu, ili ako i kakav cicak ima, ono tvrd (koliko je suh) i kad pokusas "raskomadati" on se u prasinu (istu) pretvori....a o sjemenkama i onim njihovim ljuskama da i ne govorim. Najbolje je puter (i to je pitanje kakav ce na kraju ispasti, i ne vjerujem da bi bio nesto "jak"...
elephant0r je napisao(la):
Mozda caj sa zlicom maslaca?
Moze i to ... (sad samo zavisi kooliko je "losa" vuva)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vutragenjo je napisao(la):
Pa cisti dim taman ti jedan treba. Naravno toliko je dim ukusan da ponekad ne mozes stati. U poredjenju sa 6 foot bongom koji sam iz prve ispraznio to je nista. Inace nisam megaloman to Bezze zna :) ali ovaj six foot je razvaljotka znaci kasljes i kasljes i mislis umrijeces aaa ludi dani sa koledza malo fale :icon_lol:

http://www.metacafe.com/watch/196997/six_foot_bong/

Aaaa heheheh, znas da sam lud za BONG-ovima, ovaj je luuuuuud pravo :) heheh hextra sviju mi, ihhhh da mi je jedan .....
Al drugo je bong, mislim od svakog "dobrog" dima ima da kasljes, mislim ono razvaljuje pluca...
Ja sam imao normalni BONG, doduse rora mu je velika bila, ali kraaaca mnoogo ! :signs054:
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
najbolje da tu travu kaj boli za grlo
das forumasima ... ne moj se trovat s tim :rofl:

probaj stavit vise ili manje duhana,
kupit kvalitetniji duhan,
pusit cisto...

mene jos nije greblo za grlo nikad
tak da ti tesko pomognem...

mozda bi ti bilo dobro pustit si
The Doors - When the Music's Over
i izderat se na tu pjesmu,
poslije nema sanse da te boli kad vuces :banana_dred: