Sto radite naduvani da se sto bolje nasmijete?!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2012
8
1
1
30
Evo ljudi dosao sam na ideju da otvorim temu u kojoj ce te pisati sta vas sve inspirira da se smijete i sta sve radite kako bi se smijali do daske kad ste high
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
evo recimo na ovaj post!gledanja bandića kako ko batman lovi pahulje x10 !
svaka misao što mi padne na pamet,jer bih si je sam sebi objasnio,što vodi u beskonačnost onda...
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Ma meni bude sve zanimljivo, hahah evo sad mi dolazi u glavu čemu se sve smejem i smešno mi :D bitno je društvo, onda sve ide po svom, umiranje od smeha... a i kad varim sama opet mi bude ludnica, gledam filmove ili igram igrice pa mi svakakve ludosti prolaze kroz glavu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lokki

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
zasto bi se trudio smijat? ako je neka ekipa i zezanje, onda se zeza i smije i tako dalje...a ako sam sam...nema mi bas smisla da se sam smijem, osim ako ne naletim na nesto smjesno pa ono...ali sve u svemu, ne trudim se smijat na silu ili forsirat smjeh...najslađe je kad se nasmiješ od srca :D bez forsiranja :D
 
16.09.2012
29
8
3
32
Sve zavisi od toga sta popusim i od okruzenja,ako je tu neka ekipa onda ili igramo neke igrice ili sednemo i bacamo neku spiku pa bude i smejanja i mozes cak cuti svasta tipa "Ja o svemu znam sve",a vidis kada sam sam desi se vise da zabodem,cutim i gledam,pre nekoliko godina kada sam isao na ekskurziju secam se da sam popusio ujtru oko 7 jedan,i dok sam cekao autobus poceo sam da se smejem i onda sam shvatio da se smejem bez razloga pa sam poceo da se smejem zato sto se smejem bez razloga i tako dalje ali to je bilo nesto veoma jako tako da sve zavisi...
 
04.02.2013
14
0
0
31
PiKeT je napisao(la):
Evo ljudi dosao sam na ideju da otvorim temu u kojoj ce te pisati sta vas sve inspirira da se smijete i sta sve radite kako bi se smijali do daske kad ste high
pa brate radi ono što te veseli, gledaj ono što te veseli i nasmijava. šta će ti drugi govoriti šta da ti radiš kada si napljugan, pa ti to sam bi trebao najbolje znati
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Za smijeh treba dobro raspoloženje i neka happy sorta iako ne nužno, pozitiva je bitna i da su brige van mozga onda jer to sve opterečuje recimo financije, posao, ljubav i pizzdarije. Meni je izvrstan bio LSD od barneys, rekoše drugi da je Durban poison fin za to. Istražuj:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
istina, durban je navodno jedna od najboljih "smijalica" iako ne djeluje na svakoga isto, neki se čak izgube u glavi jer je to dosta jaka sativa...

inače, rado pogledam Pervana i Večernju školu ili još bolje, poslušam stare snimke Zločeste Djece...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.245
10.147
358
Nisam duvala jer sam imala 12 g. al sam duvala kad sam sam vidla post o Imoćanki i vuku, pa me to asociralo na to. Dakle, danas sam se prisjetila, pa se smijala, a prije svega toga, se naduvala. Eto čemu se nekad smijem, sjećanju, a znam se nasmijati i tvojim postovima, u pozitivnom smislu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed